Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > CEZALAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

CEZALAR

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Pashaa Açılır Kutu Gör
Teyyare
Teyyare
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 109
Takim:

Bur:
Baak Burcu
  Alıntı Pashaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: CEZALAR
    Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-2013 Saat 20:11
KOMANDO Hesap bakıcılığı,çoklu hesap,çoklu kullanıcı
Tamamen Kapatıldı. 22.07.2013 19:34:00 Referans sistemi yolsuzluğu. Çoklu hesap.
BULUT

YÖNETİCİ SÖLERMİSİN KİMİNLE MULTİ YAPIP KREDİ KASIOMUSUM ??? DURDUK YERE HESABIMI KAPAMIŞSINIZ BEN 02 DE NE KREDİ KASTIM NEDE MULTİ YAPTIM DİYELİMKİ MULTİ VAR KİMİNLE VE ARAMIZDAKİ YAPLILAN BİRİM AKTARMALI SALDIRI NEY AÇIN BENIM HESABIMI KAPAMAYA HAKKINIZ YOK EMEK VERİYORUZ BİZ BUNA 02 DE KALAN SON OYUNCULARIZ 3 KISI ADAM VAR BİZ YENI BASLIYANLARA YARDIM EDELİM SERVER CANLANSIN OYUNCU OLSUN DİE SEN BNİM HESABIMI KAPAT HAKINIZ YOK EFENDM AÇIN HESABIMI
Sıkıntıyla geçsede hep yaşam bizdeki gülüşler kımsede yokbe pasam
Yukarı Dön
spedd Açılır Kutu Gör
asker
asker

Gönderilenler: 10
  Alıntı spedd Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-2013 Saat 21:45
bu soyledıklerınle de forum hesabının banlanmasını saglarsın ancak yonetıcılerın gorevlerı sorgulanamaz
OtoMesaj :
[5237] KOMANDO ile [5036] ENYALIOS34 arası Saldırı aktivitesi.
Saldırı no : 151627,
Aktarılan Kaynak :10.000.000.000 TL iptal edildi.
BULUT

Düzenleyen spedd - 22-Temmuz-2013 Saat 21:46
Yukarı Dön
berkay Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Gönderilenler: 352
  Alıntı berkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-2013 Saat 21:54
Orjinalini yazan: spedd

bu soyledıklerınle de forum hesabının banlanmasını saglarsın ancak yonetıcılerın gorevlerı sorgulanamaz
OtoMesaj :
[5237] KOMANDO ile [5036] ENYALIOS34 arası Saldırı aktivitesi.
Saldırı no : 151627,
Aktarılan Kaynak :10.000.000.000 TL iptal edildi.
BULUT

arkadasıma para vermem suçmu ? mali kaynak geri alınır uyarı verilir sadece
Yukarı Dön
spedd Açılır Kutu Gör
asker
asker

Gönderilenler: 10
  Alıntı spedd Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-2013 Saat 22:02
ıp cakısması ve maddı kaynak aktarımı oldugu zaman ceza baska ıslıyor dıye bılıyorum
sen bı leo ablan lle gorus onun arası ıyıymıs dıyorlar bı el atsın olaya
Yukarı Dön
bitirim_kiz Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 48
Takim:
  Alıntı bitirim_kiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-Mart-2016 Saat 23:40
azacaklarım Redoya burda bir sürü oyunlar dolaplar döndü ve bu oyunda bu kadar Multi oyuncu var ve o kadar servar kapatılıp oyunda bir sürü sahtekarlıklar döndü ve bunları tek tek açıklandı ve halen oyunda bir sürü multilerle hileler dolaplar dönmesine rağmen ceza kısmında bana bir dünya uyarı verdin peki kardeşim senin hiç görme organların yokmu Ghost Grill ile multilerini görüyorsun kimlerin vurupta kimin ne para aldığnıı veya birimlerini paylaşıp aldığını nelerin hangi dolapların döndüğünü görüyorsun ve ben sana herşeyi gerçeğiyle arkadaşlarımın hesabına neden nasıl giridiğimi dürüstçe açıklamama rağmen ve hiç bir şekilde bu hesaplarla kimselerle savaşmayıp 15 güne yakın süredir paramızla kredi alıp görünmezlik modunda olmamıza rağmen sen ceza veriyorsun. Arkadaşım sen yöneticilikmi yapmaya çalışıyorsun bak sana öğreteyim yöneticilik nasıl yapılır önce forumda yazılan belden aşağı paylaşımlarda bulunan kişileri bir engellersin ve bunların oyunlarınıda kapatırsın ve bir dünya furyalar döndüren kişilerin hesaplarını kapatırsın o zaman şeffaf ve dürüst bir yönetici olursun senin amacın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek sen bu şekilde bu oyuna oyuncu mu bekliyorsun bu oyunun gerçek bir yere gelemsinimi bekliyorsun bence hiç bekleme ClapClap seni tebrik ediyorum. Sana sunduğum oyun gelişmesi reklam ve tanıtımı ile ilgili olaylarada bana ne kim ne yaparsa yapsın diye konuşmanda senin bu oyunla hiç bir alakan olmadığnıı açıklar . İnsanlar Hak ettiği gibi yaşar. Ben artık bu oyunda kim ne yaparsa yapsın haklı buluyorum çünkü bu oyunda yönetici yok ve yöneticininde kimileri nasıl desteklediği bayağı belli. Benim bir çıkarım yok bu oyunda kimse yanlış anlamasın ben ka00 dada oynadım bu oyunu ama bu kadar sorumsuzluk olamaz. Sen birilerine birşey verip karşılığını almak istiyorsan kişileri 1 senedir kandıramazsın bence bu oyundan ne bir gemi sendende bir kaptan olmaz kimseyi kandırma bence açık ve net herşeyi herkese anlat ve şunu söyleki arkadaşlar ben bu işi beceremiyorum. Bu oyunda yöneticiden çok yöneten var Redo arkadaşım. Tatilden çıkarırsan intihar edecem intihar etmeden önce multi oyunculara tüm birimlerimi ve kaynaklarımı vereceğim ki sen bunu hoş karşılayan birisin seni kurallarınla oynayayım şu oyunu bari. Al oyununu senin istediğin kişilerle oyna ve oynat. Ve bu oyunada kimse gelmez testin bitmez bitsede sen bu oyunda doğru ile yanlışı ayırt edemediğin sürece bu oyun hiç bir cazipliğini sürdüremez. İşte belli oyunu kimlerin oynadığı. Armut dibine düşermiş senin fikirlerindeki kişiler seni yönetir ve sende göz yumarsın. Sana iyi oyunlar.
Yukarı Dön
nily152 Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 1295
Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı nily152 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-Mart-2016 Saat 23:56
test olduğu için pek sallamıyor bence. test bitince hallalur merak etmeyin strese gerek yok Smile

Elbet Bir Gün Sana Da Sıra Gelecek...

Yukarı Dön
bitirim_kiz Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 48
Takim:
  Alıntı bitirim_kiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-Mart-2016 Saat 00:20
Hımım tabi tabi bakalım test biterse bu kafayla giderse askere bence zor alır teskere sizde bekleyin alsın teskere
Yukarı Dön
KingNLove Açılır Kutu Gör
Gopter
Gopter
Simge

Gönderilenler: 306
Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Alıntı KingNLove Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-Aralık-2016 Saat 11:57
SysRobot: 10:36:37
Gardropfua ve DeGet arası referans redo tarafından silindi.
Redo gelmis gozunuz Aydin :)
Azdan az Coktan Cok Gider
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > CEZALAR OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn bukalemun vs enyaliosGeyik BölümükırmızıtayfunBugün-10:264161
Konuyu Grntlemek in Tklayn DİDEM WHO ARE YOU DIDEM ?Geyik BölümükırmızıtayfunBugün-10:242473
Konuyu Grntlemek in Tklayn Mecliste 18'lik vekiller nasıl olur?Geyik BölümücanergktsDün-12:0216710
Konuyu Grntlemek in Tklayn SAĞLIKPaylaşım Mekanıcanergkts13-Aralık-2018-10:40178644
Konuyu Grntlemek in Tklayn gül gül bittimGeyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:193659
Konuyu Grntlemek in Tklayn ayıGeyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:182293
Konuyu Grntlemek in Tklayn Kamyoncuların Yazıları Varda Forumcuların Yok mu?Geyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:164723
Konuyu Grntlemek in Tklayn KOMİK NİCKLERGeyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:165283
Konuyu Grntlemek in Tklayn Hayırdır gardaş birinemi baktınGeyik Bölümüdarqhelen11-Aralık-2018-23:312942
Konuyu Grntlemek in Tklayn Türkiye Bir Yıldız daha kaybetti...Geyik Bölümüdenizkara11-Aralık-2018-14:401996
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz