Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN DIŞI > KA Medya Merkezi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

BOŞVERİN TARTIŞMAYI BİRAZDA GÜLELİM

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
_YOLGEZER_ Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 53
Takim:

Bur:
  Alıntı _YOLGEZER_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: BOŞVERİN TARTIŞMAYI BİRAZDA GÜLELİM
    Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 15:54
Nasrettin Hoca pazarda zeytin satıyormuş...
İki üç sokak ileride oturan yarıbuçuk tanıdığı bir
kadın gelmiş.
Kadın: - Zeytinin iyi mi?
Hoca: - Tadına bak.
Kadın: - Ben orucum. Hoca: - Madem oruçlusun zeytini al git parasını
sonra ver.
Hocanın birdenbire aklına düşmüş; Ramazanlık
değilmiş çünkü...
Hoca: - Tuttuğun oruç ne orucu ki?
Kadın: - Üç sene önceden borcum vardı da onları tutuyorum.
Hoca tam zeytinleri veriyormuş vazgeçmiş...
Kadın: - Biraz önce al git dedin noldu da vazgeçtin
Hoca?
Hoca: - Get anam get... Allah'a olan borcunu üç
senede veriyorsan bizim borcu ne zaman getirirsin kim bilir.
ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ
Yukarı Dön
_MEMATI_ Açılır Kutu Gör
Gopter
Gopter
Simge

Gönderilenler: 219
Takim:

Bur:
ikizler Burcu
  Alıntı _MEMATI_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 15:55
Orjinalini yazan: _YOLGEZER_

Nasrettin Hoca pazarda zeytin satıyormuş...
İki üç sokak ileride oturan yarıbuçuk tanıdığı bir
kadın gelmiş.
Kadın: - Zeytinin iyi mi?
Hoca: - Tadına bak.
Kadın: - Ben orucum. Hoca: - Madem oruçlusun zeytini al git parasını
sonra ver.
Hocanın birdenbire aklına düşmüş; Ramazanlık
değilmiş çünkü...
Hoca: - Tuttuğun oruç ne orucu ki?
Kadın: - Üç sene önceden borcum vardı da onları tutuyorum.
Hoca tam zeytinleri veriyormuş vazgeçmiş...
Kadın: - Biraz önce al git dedin noldu da vazgeçtin
Hoca?
Hoca: - Get anam get... Allah'a olan borcunu üç
senede veriyorsan bizim borcu ne zaman getirirsin kim bilir.
intikam soğuk yenen yemektir
Yukarı Dön
berkay Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Gönderilenler: 352
  Alıntı berkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 16:01
Albay, binbaşıya: -Yarın güneş tutulacak. Bu her zaman görülen bir şey değildir. Erleri talim elbiseleri ile talim meydanına getirin de olayı görsünler. Ben de orada bulunup kendilerine gerekli bilgiyi vereceğim. Şayet yağmur yağarsa, tabii bir şey göremeyiz. O zaman erleri, üstü kapalı talimgaha götürürsün. Binbaşı, yüzbaşıya: -Albayın emri ile yarın sabah saat dokuzda güneş tutulacak. Bu her zaman görülen bir olay değildir. Şayet hava kapalı olursa bir şey görülemeyecektir. Bu durumda tutulma, kapalı talimgahta gerekli talim elbisesiyle yapılacaktır. Yüzbaşı, teğmene: -Albayın emri ile yarın sabah dokuzda talim elbisesi ile güneş tutulmasının açılış merasimi yapılacaktır. Şayet yağmur yağarsa ki bu durum pek görülen bir olay değildir, Albay kapalı talimgahta gerekli bilgiyi verecektir. Teğmen, başçavuşa: -Yarın sabah dokuzda hava güzel olursa, talim kıyafeti ile albay tutulacak. Kapalı talimgahta yağmur yağarsa, alayın meydanında manevra yapılacak. Çünkü bu her zaman görülen bir olay değildir. Basçavuş, askere: -Yarın sabah saat dokuzda kapalı talimgahta Albayı tutacağız. Sabah hepiniz talim teçhizat ile hazır olun. Askerler kendi aralarında: -Yarın sabah bizim başçavus Albayı tutuklayacakmış.
Yukarı Dön
berkay Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Alıntı berkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 16:04
Tek ben miyim?
Manevra varmış. Mehmet elde tüfek yerde yatıyormuş. Komutan gelip sormuş: -Düşman önden gelirse ne yaparsın? Mehmet cevaplamış. Şu yandan, bu yandan, arkadan gelirse diye; tekrar tekrar sormuş komutan. Mehmet bunları da cevaplamış. Komutan en sonunda: - "Ya düşman tepeden gelirse?" deyince; - "Bu memleketin tek askeri ben miyim komutanım?"
Yukarı Dön
berkay Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Alıntı berkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 16:04
İçki Öldürür
Albay askerlerin içki içmelerine engel olmak için kantinin duvarına bir yazı asmıştır. Yazıda: -İçki öldürür, diye yazıyordur. Ertesi gün oradan geçen albay ne görsün?Biri yazının altına şunları ilave etmemiş mi: -Askerler ölmez!
Yukarı Dön
berkay Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Alıntı berkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 16:07
Bir savaş gemisi karanlık ve sisli bir gecede yol alıyormuş. Derken kaptan köşkündeki komutan tam karşıda ve uzakta üzerlerine doğru gelen bir ışık farketmiş. Hemen karşı tarafa sinyal göndererek şu mesajı geçmiş: - "Derhal rotanızı 30 derece doğuya çeviriniz." Karşıdan anında cevap gelmiş: - "Sen rotanı 30 derece batıya çevir!" Komutan şaşırmış, biraz da sinirlenmiş, mesajı tekrarlamış: - "Rotanı derhal 30 derece doğuya çevir, emrediyorum!" Karşıdan cevap: - "Asıl sen rotanı 30 derece batıya çevireceksin!" Komutan öfkeden küplere binmiş, bir mesaj daha yollamış: - "Ben 30 yıllık kaptanım, sana son kez emrediyorum, rotanı 30 derece doğuya çevir!" Cevap: - "Sen 30 senelik kaptansan ben de 20 senelik denizciyim, sen rotanı 30 derece batıya çevir!" Komutan, o kadar sinirlenmiş ki, hemen mürettebata bütün topları ateşe hazır hale getirmelerini emretmiş ve son kez bir mesaj göndermiş: - "Burası bir savaş gemisi, derhal rotanı 30 derece batıya çevirmezsen ateşe başlayacağız" Karşıdan cevap gelmiş: - "Burası da bir deniz feneri.. Sen rotanı bir an önce 30 derece doğuya çevirmezsen birazdan kayalara çarpacaksın"
Yukarı Dön
berkay Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Alıntı berkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 16:08
Ümmed-i Muhammed
Ali Mısır'da okuyan bir öğrenci. Sınavlar bitmiş ve yaz tatiline girecekler.. Babası Ali'ye telefon eder ve sınavların nasıl geçtiğini sorar. Ali de bilmediği halde "çok iyi geçti" der ve bunu üzerine babası onu İstanbul'a işlerinde yardım etmesi için çağırır. Ali gidecektir İstanbul'a ve arkadaşına son olarak şöyle der; "Ahmet sen notlarımı öğrenirsin ve beni ararsın. Eğer telefona babam çıkarsa Muhammed'in Ali'ye selamı var dersin; ben anlarım bir tane zayıfım olduğunu." Ahmet notları öğrenir ve arar. Telefona babası çıkar ve Ahmet şöyle der: - Amcacım Ali'ye söyle ona bütün Ümmed-i Muhammed'in selamı var...
Yukarı Dön
berkay Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Alıntı berkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 16:09
İki ciddi neden
Sabah anne, oğlunun odasına girdi ve onu uyandırdı. "Haydi oğlum, uyan artık. Okula geç kalacaksın..." Oğlu, yarı açık gözlerle annesine baktı ve uykulu bir sesle "fakat anne, bugün okula gitmek istemiyorum" dedi. Anne, oğlunun isteğine karşı çıktı: "Okula neden gitmek istemiyormuşsun bakayım?" dedi. "İki ciddi neden söyle bana..." Oğlu bir yandan esnerken, bir yandan da annesini yanıtladı: "Okuldaki tüm öğretmenler benden nefret ediyorlar, biiir... Tüm öğrenciler de nefret ediyorlar, ikiii... Bu iki ciddi nedenim yeter mi, anne?" Annesi oğlunun nedenlerini geçerli bulmadı; "bunlar okula gitmemen için neden olamaz" dedi. "Şimdi hemen kal ve çabuk hazırlan..." Bu kez oğlu iki ciddi neden göstermesini istedi annesinden: "Sen de bana, okula kesinlikle gitmemi gerektirecek iki ciddi neden gösterebilir misin, anne?" dedi. Sabrı tükenme noktasına gelen anne, oğlunun üstündeki yorganı hızla çekti ve oğlunun istediği iki ciddi nedeni ondan sonra açıkladı: "Birinci ciddi neden, 52 yaşında koskoca bir adamsın..." dedi şöyle devam etti: "İkinci ciddi neden ise, sen okulun müdürüsün, oğlum..."
Yukarı Dön
berkay Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Alıntı berkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 16:09
Ceza
Öğrenci sınıfa yeni gelmişti. İkinci günü öğretmenine sordu: - "Öğretmenim, insana yapmadığı bir şey için ceza verir misiniz?" - "Olur mu evladım?", dedi öğretmen. "Yapmadınsa ceza da olmaz. Niye sordun bunu?" - "Efendim dün verdiğiniz ev ödevini yapmamıştım da ceza verirsiniz sanıyordum.."
Yukarı Dön
berkay Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Alıntı berkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 16:10
SEBZELERİN KÖYÜ
Ispanak ilinin maydanoz ilçesine bağlı domates köyünde acı biberlerin pusu kurarak şehit ettiği 17
patlıcan törenle mutfağa verildi.Ayrıca yaralanan 25
dolmalık biber tencere devlet hastanesine kaldırıldı.Köy muhtarı karpuzun verdiği bilgilere
göre 8 uzun namlulu pırasa, üç göz yaşartıcı soğan
ve patlamaya hazır 5 kilogram mısır ele geçirildi.
Gelen bilgiler arasında muhabirimiz hıyarın yoğurdun saldırısına uğrayarak cacık olduğu
öğrenildi.
Yukarı Dön
berkay Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Alıntı berkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 16:11
ramazan
adamın biri yürürken bi çocuk görür ve çok sevimli bulduğu çocuğa senin adın ne bakiyım dur baş harfini söyle ben tahmin edeyim der.çocuk cevap verir (Y).Adam başlar saymaya yasin çocuk başını sallar adam yusuf çocuk yine başını sallar adma bildiği tüm erkek isimlerini sayar ancak bulamaz çocuğun ismini bu kez kız isimlerini sayar ancak yine bulamayınca iyice sinirlenir ne lan senin adın diye çıkışır çocuğa. Oda cevap verir.YAMAZAN....
Yukarı Dön
berkay Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Alıntı berkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 16:12
baba o benim karnem değil senin karnen :)
Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."

Yukarı Dön
nevzat Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 42
  Alıntı nevzat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 17:56
öğretmen öğrencilere soru sorar :çocuklar vucudun istem dışı kas hareketi nedir ?
öğrencinin biri : tik tir öğretmenim
senin adın ne çocuğum tüleyman öğretmenim
her kul kaderini yaşar dostum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN DIŞI > KA Medya Merkezi OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn Metroseksüel Olmak İstiyorum :))Geyik BölümüSOLakDün-03:2717326
Konuyu Grntlemek in Tklayn DENGESİZLERGeyik Bölümükırmızıtayfun08-Aralık-2018-17:0123054
Konuyu Grntlemek in Tklayn Meslek Anılarımızı PaylaşalımGeyik Bölümükırmızıtayfun08-Aralık-2018-17:0124612
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA Oyuncuları Kampa GiderseGeyik Bölümükırmızıtayfun08-Aralık-2018-16:5962880
Konuyu Grntlemek in Tklayn Beyini Zorlayan-Aksiyon dolu filmlerPaylaşım Mekanıcanergkts03-Aralık-2018-12:384532
Konuyu Grntlemek in Tklayn Ülke'de En Çok Güvenilen Kişiler.Paylaşım Mekanıcanergkts03-Aralık-2018-12:363320
Konuyu Grntlemek in Tklayn Osmanlı Tokadı Hakkında İlginç BilgilerPaylaşım Mekanıcanergkts03-Aralık-2018-12:353624
Konuyu Grntlemek in Tklayn En Komik Murphy KanunlarıPaylaşım Mekanıcanergkts03-Aralık-2018-12:344001
Konuyu Grntlemek in Tklayn Şu an ne dinliyorsunuz?Paylaşım Mekanıcanergkts03-Aralık-2018-12:3286924
Konuyu Grntlemek in Tklayn KARTALIMHoşgeldin - Hoşbulduknily15201-Aralık-2018-22:25100
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz