Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > Tartışma Odası
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

TS FARKIYLA YAPILAN SALDIRILAR

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
darqhelen Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1383
Takim:

Bur:
  Alıntı darqhelen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TS FARKIYLA YAPILAN SALDIRILAR
    Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 11:32
Test oyununda çoğu şeyin saçma olduğu gibi Ts ile yapilan saldirilar da saçma 03 de AAA03 vardi birim siniri yoktu adam ts 2 de kaz kez biriktirip saldiri yapardi cogu kisinin kaz kez gucu kadar elinde kaz kezi vardi belki bu durumu duzeltmek icin birim siniri getirilmis oyuna ama ts 5 den sonra yine ayni sey oluyor Ts6 dan bekleyen oyun 1.miz oguz abimiz bu savaş oyunu eger kadin gibi korkarak oynayacaksak savaş oyunu olmaz senin oynadigin tarz oyun istiyosan kral.oyuna gir oda takil oyunda multiler cirit atiyor zaten ona da lafim yok oyunla ilgilenen yonetici yok şu ts ye gore saldiriya bi cozum bulun ya da eskisi gibi yildirimi ts6 ya getirin oguz abimizle kapişalim

Son olarak şunu diyecem saldiri yememek icin ts6 da bekleyen birinin 1.olmasi asiri sacma zaten 2-3gune 2.siraya dusersin dusmesine oyun 1.si NAPOLYON(HALIL ABI) Ya da SALIH07(DEDE)miz gibi olur

Düzenleyen darqhelen - 20-Mart-2016 Saat 11:33
PMC'yi duymayan bu yeryüzünde neyler?
Yukarı Dön
OĞUZOĞULLARI Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 95
  Alıntı OĞUZOĞULLARI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 12:36
Korkarak oynuyor dediğin adamın oyunda şimdiye kadar vurmadığı kaç kişi kalmış ?
Ts altıda olmam seni niye ilgilendirir ? sen bu şekilde de saldırabiliyorsun.

Taktik kullanamıyor musun ? illa ki yıldırım mı olmalı ?

Ts altıda birinci olmam ne kadar umurunuzdaysa o kadar umurumda değil, ama gerçekten sorgulanmalı, ts 6 da nasıl birinci oldu bu adam, ne biçim oyuncuymuşuz biz.
Yukarı Dön
topal Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot

Gönderilenler: 13
  Alıntı topal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 13:28
ts farkı ile yapılan saldırıyı eleştirmek çok güzel fakat ts 6 dan ts 7 ye gecen oyuncunun oyununa gemı kaldırdıgında gece 03.00 da enerji argelerine saldırı oluyor argeleri yıkılıyor
oyunun tümü enerji üzerine kurulu enerji olmassa 10 dakikalık saldırı 20 dakıka oluyor sen olsan ts 6 dan ts 7 ye gecermısin ben geçmem zaten oyunda az oyuncu var neden enerji argelerine yıkarsınız
ne zaman ajan robotlar ms2 leri bozmassa o zaman çok oyuncu ts 6 da kalmaz ts atlar
birde mühendisi kalmayan (kasa saldırısında muhendisi kalmamış) oyuncu arkadaşlarından nuri ile anlaşmalı olarak mühendis aktarması yapıyor nuri kötü amaçla kullanılıyor
bu anlaşmalı saldırı yapanlar ceza almadıkca yaşasın ts 6
Yukarı Dön
nily152 Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 1342
Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı nily152 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 13:55
önceden de ts4 te ya da 2 de bekleyenler oluyordu ama kaz kez ajan üretim dengesi vardı. yani ts13 te olan adama ts4 ten birisi gitmesi riskli idi. şu an sistem ilginç. aşırı kaz kez üretebiliyorsun ve ts6 da beklemek avantajlı gibi.. benm karşı olduğum sana saldıran birisine sen saldıramaman. amaç arge kasa ise ts sınırı müh ,robot nük ve yıldırım için konulabilir ancak ajan kaz kez kara hava birimleri için ts sınırı 4 e düşürülmeli diye düşünüyoru. yani inişe kaz kezle gelen birisine kaz kez ile dönüş atabilmeliyiz ve aktif 8 saldırı saçmalışı da ortadan kalkmalı..

Elbet Bir Gün Sana Da Sıra Gelecek...

Yukarı Dön
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Alıntı OĞUZOĞULLARI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 14:17
Eskiyle yeniyle alakası yok ts 2deyken ts 10 a dönüş atıp kaz kez aldım, daha sonra inişlerde vurdum

bu işler hesap ve ilgi istiyor, ilgilenmeyince ben de çok vuruldum

mesele belli küçük ts de herkese saldırmamı kabul edememiş arkadaş

niye birinci diyor

ben de merak ediyorum ts 6 adamı nasıl birinci yaptınız ?
Yukarı Dön
topal Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot

Gönderilenler: 13
  Alıntı topal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 14:37
kaz kez birim aktarırken puamları düştüde ondan
Yukarı Dön
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı darqhelen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 14:43
Oyunu boslarlarsa ts2 deki adam da 1. Olur adindan saygim vardi oda gitti korkaklikla alakasi ne diyosun yanina bi tane de yaverini almissin yasasin ts 6 diyolar korkak adamsin inis kacirdigin icin gelinlik cagi gelmis kizlar nasil evde oturmus koca bekliyosa sende ts 6 adam vurmaya bekleyen korkak acizin tekisin sana laf anlatmanin yolu yok umarim test bir an once biter de 03 baslar ve 8 saldiri hakki kalkar gorusuruz o zaman oguz abicim
Yukarı Dön
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Alıntı OĞUZOĞULLARI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 14:47
yav arkadaş ben mi anlatamıyorum siz de mi algılama problemi var

ben ts 6 olsam da 16 olsam da sen bana saldırabiliyorsun, seninde seviyen ya 5 ya 6, benim ts den sanane ?
Yukarı Dön
nily152 Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 1342
Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı nily152 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 14:47
Orjinalini yazan: OĞUZOĞULLARI

Eskiyle yeniyle alakası yok ts 2deyken ts 10 a dönüş atıp kaz kez aldım, daha sonra inişlerde vurdum

bu işler hesap ve ilgi istiyor, ilgilenmeyince ben de çok vuruldum

mesele belli küçük ts de herkese saldırmamı kabul edememiş arkadaş

niye birinci diyor

ben de merak ediyorum ts 6 adamı nasıl birinci yaptınız ?

vurmak ya da vurulmaktan bahsetmiyorum dönüş atıp atamamaktan bahsediyorum. günlük kaz kez üretim gücünle ajan üretim gücüna bak bakalım aradaki fark ne Smile ajanların pek anlamı yok şu an. 1 ay kaz kez üret istediğine gidersin. 1. olunur o sorun değil. oyun test zaten 0 lanacak 1. olman bişey ifade etmez çünkü redo vakit bulursa birkaç yıla test bitecek LOL zaten çoğu kişi ts6 tedbirini yeni oyunda grubunda alır o sıkıntı değil Big%20smile redo ya gerek forumdan gerek oyunda önerilerimizi sunduk. önerilerimiz dikkate alınırsa güzel oyun olacak gibi. şu haliyle çok fazla strateji geliştirilecek bir yönü yok. kendine ts2 boş hesap yap 8 saldırı yaptır kendine istediğine git. şu an sistem bu Smile

Elbet Bir Gün Sana Da Sıra Gelecek...

Yukarı Dön
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Alıntı OĞUZOĞULLARI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 14:50
benim birincilik redo sıfırlamasa bile uzun vadede gider zaten adamlar ts 12 birim + ts ile sollarlar

da birinciliği ben değil konuyu açan problem haline getirmiş neden birinci diyor bak.

eski oyunda kaz kez çok az ürüyor ajanı geçemiyor diye şikayt vardı adam şimdi artırmış işte yine şikayet

demek ki mesele sistemden çok oyuncularda
Yukarı Dön
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı darqhelen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 14:52

yav arkadaş ben mi anlatamıyorum siz de mi algılama problemi var
ben ts 6 olsam da 16 olsam da sen bana saldırabiliyorsun, seninde seviyen ya 5 ya 6, benim ts den sanane ? 

Ajanlarinla gel bak ts kaç multi hesaplarinizla berkayi da gectiniz zaten ben ts 10 olunca sana donüs atmanin firsatini istiyorum oyle ts farkina siginarak saldiri yapmani istiyorum ts 2 ol istersen ama saldirabilelim istedigim bu ve birim noslamalar geri gelsin
Yukarı Dön
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Alıntı OĞUZOĞULLARI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 14:53
hala aynı şeyi söylüyor ya

ts 10 olmayı niye bekliyosun şu an saldırabiliyorsun zaten
Yukarı Dön
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı darqhelen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 14:56

hala aynı şeyi söylüyor ya
ts 10 olmayı niye bekliyosun şu an saldırabiliyorsun zaten

Sayin algilama sorunlu abicim 12 gun oldu oyuna baslayali sen 8 aya yakindir oynuyorsun aradaki birim sayisinin farkini hesapliyabilecek kapasiten var mi yoksa anlatayimmi
Yukarı Dön
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Alıntı OĞUZOĞULLARI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-Mart-2016 Saat 14:57
bu ts de ben nasıl ürettiysem sen de öyle üret o zaman, bi de sonradan gelenle 8 aydır oynayanı aynı seviyeye mi getirsinler

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > Tartışma Odası OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA V3 Test Savaş RaporlarıKAV3 Savaş RaporlarıApdullahDün-17:101235778
Konuyu Grntlemek in Tklayn nikePaylaşım MekanıSandra Esther20-Ocak-2020-09:39192
Konuyu Grntlemek in Tklayn nike air max 270Paylaşım MekanıSandra Esther20-Ocak-2020-09:39104
Konuyu Grntlemek in Tklayn balenciaga sneakersPaylaşım MekanıSandra Esther20-Ocak-2020-09:39108
Konuyu Grntlemek in Tklayn Hayki – Yürü Şarkı SözleriGeyik Bölümüdarqhelen31-Aralık-2019-19:372527
Konuyu Grntlemek in Tklayn KAV3 ne oldu, Ne zaman Açılır?Yenilikler ve GüncellemelerÇetoBaskan13-Aralık-2019-20:0132871
Konuyu Grntlemek in Tklayn Star Wars ~ Yıldız SavaşlarıSinema Tv DiziSELIM13-Aralık-2019-02:17797
Konuyu Grntlemek in Tklayn yeni başlayan için uygun değilGörüş ve Önerilernily15203-Aralık-2019-11:571406
Konuyu Grntlemek in Tklayn Kurban bayramiPaylaşım Mekanıvahset5512-Ağustos-2019-01:545848
Konuyu Grntlemek in Tklayn Mecliste 18'lik vekiller nasıl olur?Geyik BölümüBAY2717-Temmuz-2019-11:1033947
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz