Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > Yenilikler ve Güncellemeler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

KAV3 ne oldu, Ne zaman Açılır?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
FeARLeSS Açılır Kutu Gör
asker
asker
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
  Alıntı FeARLeSS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-Şubat-2017 Saat 17:35
Oyun multıyle hesapla sadece işine geldiği için oynanır yoksa multı hesap normalden farklımı oluyor hayır multı hesap açmadanda sistemini mantıken çözülebilir.Az oyuncunun olup tpg puanı olayı ve ts yukseltme parası multılerı beraberınde getırıyor.Çünkü enerjiden yeterince para geliri yok o yuzdende kişiler hataları görebilme konu başlığıyla bu yola başvuruyorlar.Smile

Yazıda belirttiğim gibi oyunu inceledim üretim süreleri çok anlamsız çok büyük dengesizlikler var ve oyun belli bir ts ye kadar planlanmıs kısa süreli ayarlanmıs yani.

Üretim süreleride ayarlanabilir ajan robot ve muhendıs sürelerini artırırsın diğerlerinide kısarsın ama atıyorum ts1 ile ts 20 arasındakı uretım farkı cok olmaması gerekır yanı ts atladıkca uretım suresı kısaldıgı ıcın o kısalma suresını gıdım gıdım artırırsınkı denge korunmus olur.

Oyundaki sorunlar tabiki onunla sınırlı kalmıyor dedıgın gibi ilk oncelik geliştirilmesi gerekenle savunma kısmı olmalı buradaki hata payı insanı oyundan sogutur metal perde ornegı gibi.Hiç bi zaman oyun dort dortluk olmaz ama oyunu yuksek sevıyeye goturmemız lazım gelıstırılmesı gereken cok sey var redo eger ılgılenırse bu serverdada test edersek en geç bi aya server sıfırlanmalı .

Yukarı Dön
dark.. Açılır Kutu Gör
Teyyare
Teyyare
Simge

Gönderilenler: 105
  Alıntı dark.. Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-Şubat-2017 Saat 17:54
fearless multiyi savunmuyorum gerçek oyunda multi olmaz zaten ts yükselince gelir kaynağı az kalıyor
düzeltilmesi lazım sen önce oyundaki oyun ismini yazda sonra konuş

Düzenleyen dark.. - 13-Şubat-2017 Saat 18:06
Yukarı Dön
scorpıon42 Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot

Gönderilenler: 87
  Alıntı scorpıon42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-Şubat-2017 Saat 18:30
ne şiş yansın , ne kebap !
gelir kaynaklalrı az geliyorsa ,redo çözüm bulacak sen değil .
Yukarı Dön
dark.. Açılır Kutu Gör
Teyyare
Teyyare
Simge

Alıntı dark.. Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-Şubat-2017 Saat 18:34
test yapıyoruz redoya yardımcı oluyoruz hataları buluyoruz secret piçlik yapmıyoruz
torturer ghost_gırll den mühendisleri aktarıp kasa kırarken neredeydin bir kaç ay önce trilyon para aktarılırken neredeydin hep bana rabbanamı diyordun

Düzenleyen dark.. - 13-Şubat-2017 Saat 18:38
Yukarı Dön
dark.. Açılır Kutu Gör
Teyyare
Teyyare
Simge

Alıntı dark.. Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-Şubat-2017 Saat 21:48
32187 no lu paket
13.02.2017 20:16:54 tarihinde kazım tarafından Saldırı anında bulundu
13.02.2017 21:32:10 tarihinde işleme alındı

işlem raporu:
Paketten SysRobot çıktı. kontrol merkezini sattı. elde ettiği 1017373500 TL nakit parayı, kendi hesabına EFT yaptı. işlem sonucunda 45050 puan kaybı oluştu

puan getirisinde başka hiç bir faydası olmayan ve her sefer ilerletme parası artan kontrol merkezi binalar gibi birimleri neden koyarlar anlamıyorum 50 kere kontrol merkezini ilerlet saldırı aldığında konrol merkezi patladığında veya sattığında sen 50 kere ilerletme yapmışsın demiyor tekrar binaları inşa etmek zorunda kalıyorsun

Düzenleyen dark.. - 13-Şubat-2017 Saat 21:49
NALET OLSUN İÇİMDEKİ HAYVAN SEVGİSİNE
Yukarı Dön
redo Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2989
  Alıntı redo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Şubat-2017 Saat 09:20
Binalar faydasız kalmayacak arkadaşlar. Yani eskiden beri faydasız idi, ts için gerekliliği tamamlamaya yarıyordu. V3'de biraz devreye girmesi etkin olsun diye düşünüldü. ama o etkinlği henüz sağlayamadık.
Anlaşılmak bir lükstür.
Ralph Waldo Emerson
Yukarı Dön
FeARLeSS Açılır Kutu Gör
asker
asker
Simge

Gönderilenler: 4
  Alıntı FeARLeSS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Şubat-2017 Saat 11:37
Ne yapılabilir ona bakılmalı
-Donuslerde nos olayı
-Ajan robot ve muhendıs surelerının artırılması vs tsye gore ayarlanması yukarda anlattıgım gıbı ts atladıkca cok sure ınmemesının saglanması halınde ts farkı yuksek olsa bıle cok fazla sn ınmemesı bu sekıldede rbs2 ve ms2 basılmıs olur yada guclerıde artırılabılır
-Savunma(metal perde patrıot) ve gemı olayına bı el atılmalı ılk oncelıkle
-Enerjideki düzensizlik çözülmeli
-Ajan-kazım-kezban surelerı birbirine yakın olmalı dıye dusunuyorum bu sekılde olursa oyunun bırıncısıde rahat hareket edemez en azından ortalık hareketlenır sureklı savas olur suanda bellı bı tsden sonra uretım sn sı sabıt kalıyor buna mtlaka bı ayar verılmelı uzun vadede...
Yukarı Dön
enyalios34 Açılır Kutu Gör
Teyyare
Teyyare

Gönderilenler: 169
  Alıntı enyalios34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-Şubat-2017 Saat 20:24
tek çare 01
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

Geldiğin yeri unutursan, gideceğin yolda kaybolursun.
Yukarı Dön
denizkara Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 22
  Alıntı denizkara Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31-Ekim-2018 Saat 10:35
Teşekkürler, elinize sağlık. Güzel yazmışsınız :D
Yukarı Dön
kırmızıtayfun Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 46
  Alıntı kırmızıtayfun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Kasım-2018 Saat 10:58
Açılmasın bırak :D
Yukarı Dön
kırmızıdrnn Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 26
Bur:
ikizler Burcu
  Alıntı kırmızıdrnn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-Kasım-2018 Saat 15:25
Açılmıyor.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > Yenilikler ve Güncellemeler OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn bukalemun vs enyaliosGeyik BölümükırmızıtayfunBugün-10:264160
Konuyu Grntlemek in Tklayn DİDEM WHO ARE YOU DIDEM ?Geyik BölümükırmızıtayfunBugün-10:242473
Konuyu Grntlemek in Tklayn Mecliste 18'lik vekiller nasıl olur?Geyik BölümücanergktsDün-12:0216710
Konuyu Grntlemek in Tklayn SAĞLIKPaylaşım Mekanıcanergkts13-Aralık-2018-10:40178641
Konuyu Grntlemek in Tklayn gül gül bittimGeyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:193659
Konuyu Grntlemek in Tklayn ayıGeyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:182293
Konuyu Grntlemek in Tklayn Kamyoncuların Yazıları Varda Forumcuların Yok mu?Geyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:164722
Konuyu Grntlemek in Tklayn KOMİK NİCKLERGeyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:165283
Konuyu Grntlemek in Tklayn Hayırdır gardaş birinemi baktınGeyik Bölümüdarqhelen11-Aralık-2018-23:312942
Konuyu Grntlemek in Tklayn Türkiye Bir Yıldız daha kaybetti...Geyik Bölümüdenizkara11-Aralık-2018-14:401996
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz