Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > Görüş ve Öneriler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS: Ts atlamayanlar sayın redoooo ilgilenir misiniz
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

Ts atlamayanlar sayın redoooo ilgilenir misiniz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
cengaver2626 Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 98
Takim:
  Alıntı cengaver2626 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-Mayıs-2020 Saat 02:31
Hadi gülüm kumda oyna arkinle
Yukarı Dön
Kayiba Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot

Gönderilenler: 26
  Alıntı Kayiba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-Mayıs-2020 Saat 08:40
Sende git biberonla sütünü iç emzigin ağzından düşmüş burası kreş değil bebeğim
HER KUL KADERİNİ YAŞAR DOSTUM
Yukarı Dön
vahset55 Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 819
Takim:

Bur:
Balk Burcu
  Alıntı vahset55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-Mayıs-2020 Saat 15:38
Orjinalini yazan: SEKASOFT

Bir tartışma ortamı yaratılmış biraz tartışalım ?

"zevk benim hesap benim strateji benim ben bitirmisim oyunu oda güzel"

vahşet;
Saatlik kazanç tahmini 414milyon üzerinde, teknoloji seviyeni de düşünürsek her şeyi ile ortada bir oyun oynuyorsun. TS4,TS5,TS6 ve ilerisine saldırabiliyorsun. Stratejiden bahsetmişsin.

Orjinalini yazan: saldırı listesi

TS4= TS3 ve TS3 den büyük herkese (TS3,4,5,6,7,8,9,......)
TS5= TS3 ve TS3 den büyük herkese (TS3,4,5,6,7,8,9,......)
TS6= TS4 ve TS4 den büyük herkese (TS4,5,6,7,8,9,10......)
TS7= TS6 ve TS6 den büyük herkese (TS6,7,8,9,10,11,12......)
TS8 ve üstü = TS7 ve TS7 den büyük herkese (TS7,8,9,10,11,12......)

Yukarıdaki açıklamaları dikkate alacak olursak;
>> Oyun tamamıyla sizin belirlemiş olduğunuz stratejiye göre değil. Oyunun belirlediği stratejiye göre oynuyorsunuz. Buraya açıklık getirmek isterim. Çünkü yukarıdaki saldırı listesi belli
TS4 bir alt teknoloji seviyesine
TS5 2 alt teknoloji seviyesine
TS6 2 alt teknoloji seviyesine
TS7 bir alt teknoloji seviyesine

Yani oyunun belirlediği stratejiye göre sizin ki biraz vur kaç oluyor. Daha doğrusu vuracaksın, vurulmayacaksın. Buna da kaçak dövüş diyebiliriz. :)
Saldırırken orada bir ufak strateji var tahmin edebilecek misin ? merak ediyorum. Neyse
Yıllardır emek vermişsin saygı duyuyorum fakat tek hesapla oynarken. Bu oyunu 3 hesapla ilerletip suyunu çıkaranlara da müsaade ediyorsun.

Kısacası strateji değil tercih yapmışsın. Oyunda zaten strateji değil tercih oyunu olmuş. : )

Öncelikle teşekkür ediyorum dostum.Clapİzlediğin yolda sonucu bulmuşsun kaçak dövüş demememiz lazım ben oyuna başladığımda ts5 üzeri 2 aktif oyuncu vardı ve gerisi ts5 ve altıydı bu durumda ts ilerletmek mantıksızdı bende diger oyuncular gibi ts de geri bırakıp tadını çıkarttım.Ts atlamak salakça idi çünkü listende kimse olmuycak olup tadını ve zevkini alamıycaktım.Bir diğer konuysa saldırı listelerinde gözükmemem normal çünki yukarıda belirtmiş olduğun ts saldırı listesi sınırı mevcut ama birde su pasif yöne var ts7 ve üzeri olan arkadaşlara saldırı yaptığımda zaten otomatik olarak aktif savaş varken saldırı listelerine girebiliyorum durum bundan ibaret benim hesabım gelir x gider x enerji ortalaması üzerine kurulu gelire birimlere göre enerji sorunu ben yaşamıyorken diger arkadaşlar yaşıyor buda oyunda bulunan matematiksel mi diyelim taksiksel mi enerji ve gelir ortalamasını çözebilen zevkini alır.Eski KA tadı kalmadığı için ( eskiler iyi bilir) suanda sadece tercih üzerine ama ilerde ne oluyor bilemeyiz teşekkür ediyorum tekrardanClap
KURAL BİR ; Karar verdin mi uygulayacaksın.
KURAL İKİ ; Uygularken tereddüt etmeyeceksin...
KURAL ÜÇ ; Tereddüt ettiğinde kaybedeceksin.
KURAL DÖRT ; KAYBEDENLERİN KAYDI DÜŞÜLÜR

hoqe1us
Yukarı Dön
cengaver2626 Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 98
Takim:
  Alıntı cengaver2626 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18-Mayıs-2020 Saat 20:40
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > Görüş ve Öneriler OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn Ramazan bayramımız mübarek olsunHoşgeldin - HoşbuldukKayiba24-Mayıs-2020-17:29502
Konuyu Grntlemek in Tklayn DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARIPaylaşım Mekanıhakan24-Mayıs-2020-17:201230787
Konuyu Grntlemek in Tklayn KREDİ YÜKLEME PROBLEMİGörüş ve Önerilersoydan24-Mayıs-2020-00:23980
Konuyu Grntlemek in Tklayn Kredi || Redo ve Diğer SorumlularGörüş ve ÖnerilerBeyaban23-Mayıs-2020-22:361999
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA V3 Test Savaş RaporlarıKAV3 Savaş RaporlarıKayiba23-Mayıs-2020-06:121477410
Konuyu Grntlemek in Tklayn Ts atlamayanlar sayın redoooo ilgilenir misinizGörüş ve Önerilercengaver262618-Mayıs-2020-20:4010429
Konuyu Grntlemek in Tklayn Nasılsınız arkadaşlarNe nedir nasıl kullanılırDengesiz424217-Mayıs-2020-17:07429
Konuyu Grntlemek in Tklayn Arkadaşlar oyuna başlamak istiyorumHoşgeldin - HoşbuldukGadayif07-Nisan-2020-21:491433
Konuyu Grntlemek in Tklayn KAV3 ne oldu, Ne zaman Açılır?Yenilikler ve GüncellemelerGadayif07-Nisan-2020-18:0643232
Konuyu Grntlemek in Tklayn SaldirilarSaldırılarApdullah26-Mart-2020-16:352095
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz