Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > KA ÇÖPLÜK MEYDANI > KAV2 (Eylül 2013 Öncesi) > Turing ittifakları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

Forum Kullanımı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kaptan777 Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 293
Takim:

Bur:
Terazi Burcu
  Alıntı kaptan777 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Temmuz-2009 Saat 18:40
Orjinalini yazan: huseyn70

arkadaslar sabotaj saldırısı kalktı demi?

evet kalktı ajan robtların işlevi değişti argeye , meta gelişimine ve ilerletmeleri durdurmaya saldırabiliyor robotlar artık

elbet birgün kendi darağacımızı sulamaktan ; besleyip büyütmekten vazgeçeceğiz...

...................rector.................
Yukarı Dön
P.İ.S.K.O.P.AT Açılır Kutu Gör
asker
asker
Simge

Gönderilenler: 3
  Alıntı P.İ.S.K.O.P.AT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Eylül-2009 Saat 21:56
ya arkadaşaşlar be bu oyunu anlamadım biri bana anlatabilirmi
GECELERİ GELME JİLET TUTARİM UZATMA KOLLARİNİ SANADA ATARİM SENİN İÇİN AGLAR KENDİMİ YAKARİM DEDİM YHA OLUM BEN PİSKOPATİM
               gAyE
UNUTMA!
SERSERİ KIZDA
Yukarı Dön
serginyo Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 1257
Takim:

Bur:
Balk Burcu
  Alıntı serginyo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Eylül-2009 Saat 22:34
neyı anlamadın arkadasım
Yukarı Dön
blood29 Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 2317
Takim:

Bur:
Yenge Burcu
  Alıntı blood29 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Eylül-2009 Saat 17:51
Orjinalini yazan: redo

Arkadaşlar hep siz öneri ve istektre bulunuyorsunuz bir de biz bulunalım.

bu biraz sitem içerecek.

oyunda aktif oyuncu olarak bulunan arkadaşlar foruma ve tanıtım sayfasına girmiyorlar. sorunlarını kendi kendilerine aşmaya çalışıyorlar.

ve buraları kullanmayan oyuncular günlerce oldukları yerde sayıyorlar (bakın dikkatinizi çekiyorum günlerce diyorum)

2x2=4 diye cevabı olan sorular için bile adminleri seçiyorlar.

sorulan sorular:

1) nasıl mühendis alabilirim.

2) nasıl sabotaj yapacam.

3) şunum var bunum var ama şunu neden alamıyorum.

4) param var ama şunu alamıyorum.

5) kezban kazımı ne zaman alabilirim.

6) kasama para yatıramıyorum.

7) pencereyi kapatsam oyundan çıksam oyun devam edermi. yatarken açık bırakayım mı.

8) Nasıl başlıyoruz (daha az önce girmiş hiç bir şey yapmamış)

9) ......

diye devam ediyor.

bu tür sorular bizi kilitliyor arkadaşlar. 

bir güncelleme ile uğraşıyoruz şu an, ve başlayalı 3 saat oldu ve açtığımız yerde kaldı.

lütfen bu sayfayı okuyupda foruma üye olmamış arkadaşlarımızdan foruma üye olmalarını ve aktif olarak kullanmalarını ve  tanıtım sayfasını da dolaşmalarını rica ediyorum.

oyunda bu tür bir yardım istendiğinde de , yardım isteyen oyuncu arkadaşlara forumu ve tanıtım sayfasını kullanmasını önermenizi rica ediyorum.

forum ve yardım sayfası daha aktif bir şekilde kullanılmalı.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

yenı uye olan arkadaslarımız ıcın!!!
Yukarı Dön
northmoon1903 Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Gönderilenler: 418
Takim:

Bur:
Baak Burcu
  Alıntı northmoon1903 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Eylül-2009 Saat 17:55
oyuna yeni başlayan arkadaşlar eski oyunculara özelden mesaj atın eminimki her konuda size destek vereceklerdir.bende elimden geleni yapacağım.ister forumdan ister özel mesajlarınızdan istersenizde msn den her türlü sorunuza cevap verebilirim.
herkeze iyi oyunlar.Wink
Yukarı Dön
Mavi Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 4237
Takim:

Bur:
Kova Burcu
  Alıntı Mavi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-Mayıs-2010 Saat 01:48
Orjinalini yazan: redo

Arkadaşlar hep siz öneri ve istektre bulunuyorsunuz bir de biz bulunalım.
bu biraz sitem içerecek.
oyunda aktif oyuncu olarak bulunan arkadaşlar foruma ve tanıtım sayfasına girmiyorlar. sorunlarını kendi kendilerine aşmaya çalışıyorlar.
ve buraları kullanmayan oyuncular günlerce oldukları yerde sayıyorlar (bakın dikkatinizi çekiyorum günlerce diyorum)
2x2=4 diye cevabı olan sorular için bile adminleri seçiyorlar.
sorulan sorular:
1) nasıl mühendis alabilirim.
2) nasıl sabotaj yapacam.
3) şunum var bunum var ama şunu neden alamıyorum.
4) param var ama şunu alamıyorum.
5) kezban kazımı ne zaman alabilirim.
6) kasama para yatıramıyorum.
7) pencereyi kapatsam oyundan çıksam oyun devam edermi. yatarken açık bırakayım mı.
8) Nasıl başlıyoruz (daha az önce girmiş hiç bir şey yapmamış)
9) ......
diye devam ediyor.
bu tür sorular bizi kilitliyor arkadaşlar.
bir güncelleme ile uğraşıyoruz şu an, ve başlayalı 3 saat oldu ve açtığımız yerde kaldı.
lütfen bu sayfayı okuyupda foruma üye olmamış arkadaşlarımızdan foruma üye olmalarını ve aktif olarak kullanmalarını ve tanıtım sayfasını da dolaşmalarını rica ediyorum.
oyunda bu tür bir yardım istendiğinde de , yardım isteyen oyuncu arkadaşlara forumu ve tanıtım sayfasını kullanmasını önermenizi rica ediyorum.
forum ve yardım sayfası daha aktif bir şekilde kullanılmalı.
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu Konunun Zaman Zaman Güncellenmesi Lazım.

Orjinalini yazan: Acharad

Bence forum konusunda katilimi artirmak icin yapilmasi gereken sey bu misafir olayini kaldirmak.Foruma girmiyor degiller aslinda forumu ziyaret ediyorlar fakat misafir olarak yazilan mesajlari ve buradaki bilgileri aktif olarak on olmayan kullanicilar goremesin mesela bir ornek vereyim...
Kullanıcı
Kullanıcı Toplam 5 Kullanıcı Online, 4 Misafir, 1 Üye, 0 Bilinmeyen Üye
Üye Online:
Acharad
Buradaki misafirler (eminimki kullanıcı nicki olupta misafir olarak girenlerde var) forumun içerğini göremesin o zaman iyi bir artış olacaktır.

Ayrıca uzun zaman olmasına rağmen arkadaşımızın bu önerisi çok yerinde.
Şu an da bile,

Aktif Forum Kullanıcıları

Toplam 13 Kullanıcı Online, 9 Misafir, 4 Üye, 0 Bilinmeyen Üye
Bulunmakta.
Başka forumlarda mesajın içeriğini görmek için üyelik gerekimekte.Burda bu şekilde olmalı.
VE
KA03 SAVAŞ RAPORLARI misafirler tarafından da çok rahat görülebilmektedir.

Sineklerin 9 kalbi,
Gözlerinde 8000 mercek vardır.Saniyede 100 görüntü algılarlar.Şüphesiz,Allah'tan başka çağırdıklarınız ve
İbadet ettikleriniz bir sineği halk edemezler.
Yukarı Dön
vascular Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 57
Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Alıntı vascular Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-Haziran-2011 Saat 09:53
Benim aklımda bir şey kaldı forumla ilgili ve yazı tıpı hakkında bu yazıyı yazmak ıcın buyultmek ıcın renk yapmak ıcın vb. Şeyleri yazmamızı ıstıyorlar. Ben yazıyorum ama kod oldugu gıbı gıdıyor Ne renk degısıyor ne buyukluk ne yazı yardım edebilen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
By The ALeM AkAr THe'N MaDeM
Bir insanı sevmek için onu kazanmak gerek.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > KA ÇÖPLÜK MEYDANI > KAV2 (Eylül 2013 Öncesi) > Turing ittifakları OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA V3 Test Savaş RaporlarıKAV3 Savaş Raporlarıdarqhelen18-Eylül-2019-19:201027044
Konuyu Grntlemek in Tklayn Kurban bayramiPaylaşım Mekanıvahset5512-Ağustos-2019-01:541511
Konuyu Grntlemek in Tklayn Mecliste 18'lik vekiller nasıl olur?Geyik BölümüBAY2717-Temmuz-2019-11:1027646
Konuyu Grntlemek in Tklayn KOMİK NİCKLERGeyik BölümüAyata27-Haziran-2019-12:429254
Konuyu Grntlemek in Tklayn Kontrol merkeziSORU - CEVAPAyata25-Haziran-2019-20:591621
Konuyu Grntlemek in Tklayn Hece Oyunu..Forum Oyunları Zeka SorularıBAY2724-Haziran-2019-13:021677955
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA02 Büyük SavaşlarKA02 Savaş Raporları BAY2717-Mayıs-2019-10:4596803
Konuyu Grntlemek in Tklayn LÜTFEN GERİ GEL BAY27Geyik BölümüBAY2703-Mayıs-2019-22:532745
Konuyu Grntlemek in Tklayn Şiir Defterim...Paylaşım MekanıKartal19-Nisan-2019-14:5884322
Konuyu Grntlemek in Tklayn DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARIPaylaşım Mekanınily15216-Aralık-2018-22:101151670
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz