Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > DİKKAT DİKKAT
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

KA için teşekkür ettiklerimiz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
redo Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2989
  Alıntı redo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KA için teşekkür ettiklerimiz
    Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:07

BABACAN ( 2007 nisanından beri aramızda olan, KA çok destek vedren bir baba, ama Ka01 açılışından beri pek sesi duyulmuyor)

LIGHERZIPPO ( oyunun ilk açıldığı günlerden beri burada, ilk günlerde sabahları bize "oyununuzu bu gece sabaha kadar bekledim " diye mesaj yazıyordu, çok vuruldu ama hep burada kaldı)

MABOGLU (KA açılışından beri buradaydı, birkaç defa elektrik kesintilerinden dolayı bakıcılık durumuna düşüp ceza alıp aramızdan ayrıldı ama hep burada kaldı)
INTIKAM35 ( Ka açılışından beri hep buradaydı ama KA daydı hep, son zamanlar sesi çıkmıyor))

EQWXS ( uzun süredir aramızda)

TUNA57 (KA açılışından beri KA da olan, hatta KA da ilk intihar ettikten sonra dönmek isteyen ama o zamanalr dönüşün olmadığı bir intihar fonksiyonundan dolayı dönemeyen bir arkadaşımız, ne4 yazıkki dönüşün olmadığı bir vakitte intihar etmişti)

CEZA (bu arkadaşımızda oldukça uzun süredir aramızda kalıp destek veren bir dier arkadaşımız)

ACHARAD ( bu arkadaşı çok merak ediyoruz, ilk intihar eden arkadaşımızdı, ilk veda eden arkadaşımızdı, forumda savaş raporlarını yayınlamaya ön ayak olan ilk arkadaşımzıdı, burada ise lütfen bize mesaj yazmasını özellikle rica ediyoruz)

QOKCE (2007 de site açılışından beri, aramızda olan bir arkadaşımız çoık intihar etti ama KA dan ayrılamadı, en çok intihar eddenlerden)

DUNGEON (İLK PLUS ÜYEMİZ, ismini ilk üye diye yeyınlamak için izin istediğimizde bile bunun gerekli olmadığını ama bizim isteğimize bıraktığını belirtip ardından hjer durumda KA+ PLUS üyeliğine devam edeceğini berlirten, herşeyden önemlisi her fırsatta kendi menfaatini kenara bırakıp oyuna katkıda bulunmak için her fırsdatta hataları bildiren bir arkadaşımız)

ANKMAN (2007 nisanında KAnın açılışından beri aramızda olan birkaç defa hesabı kapatılmış bir diğer arkadaşımız, kuralalra uygunsuz birkaç durumdan hesabını kapattık ama aramızdan ayrılmadı)

ESTEKSS (KA açılışından beri KA da olan dier arkadaşlarımızdan birisi, yeni ismini kendisi açıklamak isterse açıklar, ama aramızda, birkaç defa hesabı kapatıldı ama hep buradaydı)

HOPE1US (hep aktif olan arkadaşlarımızdan bir diğeri)

DARK_MESSIAH ( 2007 nisanından beri KA da bulunan bir diğer arkadaşımız)

ELSE (yine oyunun başından beri oyunda olan bir diğer arkadaşımız)

BOMONTI (yine oyunun başından beri oyunda olan bir diğer arkadaşımız)
TEZCAN000 (en eski oyuncularımızdan ve oyun birincilerinden)

DAFENIES4444 (En eski oyuncularımızdan bir diğeri)
KING_DEVIL (KA dan kopmayan bir diğer arkadaşımız)
FURKA (gidip gelen ama KA dan kopamayan bir diğer arkadaş)
CURCIO (ka dan kopmayan diğer bir akadaşımız)

SOYDAN (yine oyunun başından beri oyunda olan bir diğer arkadaşımız)
SELMANIFARIS (yine oyunun başından beri oyunda olan bir diğer arkadaşımız)

GOKCELL ( İlk defa grup olarak bir IP den saldırı konusunda ceza alan ama hep KA ya destek olan en eski KA müptelalandan)

KOCADERELI
BLACKHEAVEN
FEARETY
DEATH
SADOMAZO1
MADYOUNG
VAHSET55
HAWK81
NEZIRBEY
MEDRE78
GOOOGOOO
ISKENCECI
DALLASBEY
OZGUNCE
TAZMANYAA
SANANE
IMPARATOR
EJDER55
DRECO
TARIK
HERO
CANAVAR
RELAX1976
XXALONE01
GHOSTER
..................
daha fazla sayamayacağım eskileri arkadaşlar, bir ara en eskileri veritabanından liste olarak alıp koyacağım buraya.
tüm arkadaşlara yürekten teşekkürler, KA da birinci olmak ve üstte olmak önemli değil. isminiz puan haricinde de kalıcı olur.
üstteki liste buna bir örnektir.
lütfen unuttuğumuz arkadaşlarımız var ise bize kendilerini hatırlatsınlar onlarıda analım, onure edelim.
ismini anmayı unuttuğumuz arkadaşlarımız varsa affola.
bu Onure etme mesajı sadece KA ya aittir, WA da olmayacaktır. ( başka yerde de varmı bilmiyorum)
biz bir aileyiz, kendi aramızda kavga ederiz, bozuşur polemikler yaşarız, ama biri bize dokununca kilitleniriz.
tüm KA yönetimi adına tüm arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler,
hepinize iyi eğlenceler.

Düzenleyen redo - 11-Mayıs-2008 Saat 02:32
Anlaşılmak bir lükstür.
Ralph Waldo Emerson
Yukarı Dön
qokce Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 946
Takim:

Bur:
Aslan Burcu
  Alıntı qokce Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:10
Asıl biz teşekkür ederiz günlerce verdiğiniz emekler için, gecenizi gündüzüne kattğınız için, istirahat etme vaktinizde bizim sorunlarımızı dinlediğiniz için ve en önemlisi çok güzel arkadaşlıklar kurmamıza vesile olduğunuz için.
ClapClapClapClapClap
Yukarı Dön
hoqe1us Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Gönderilenler: 375
Takim:

Bur:
Balk Burcu
  Alıntı hoqe1us Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:15
Orjinalini yazan: qokce

Asıl biz teşekkür ederiz günlerce verdiğiniz emekler için, gecenizi gündüzüne kattğınız için, istirahat etme vaktinizde bizim sorunlarımızı dinlediğiniz için ve en önemlisi çok güzel arkadaşlıklar kurmamıza vesile olduğunuz için.
ClapClapClapClapClap
Evet abla sana katılıyorum.Ne kdar teşekür etsekte o teşekkür ler az ben önce HOQE1US dun sonra ka01 HOPE1US beni atlamıs Big%20smileHersey İçin Teşşekler ii ki varsın KA ClapClapClap
Yukarı Dön
eqwxs Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 539
Takim:

Bur:
Boa Burcu
  Alıntı eqwxs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:15
bu ortamda olmak bıle, ısmımın yazılmasına esdeger onura edıcıdır.. tesekkurler redo..
gecen bır yazım vardı son kalacaklarla ılgılı.. bu ortamı bırakmayacaktan öte, bırakamayacak olmak bıle ayrı bır guzellık..

ClapClapClap
Clap
GERCEKLER SOGUKTUR BUZ GİBİ...

LOVE is JUST a WORD !!
Yukarı Dön
lighterzippo Açılır Kutu Gör
Gopter
Gopter
Simge

Gönderilenler: 258
Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Alıntı lighterzippo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:17

sahsim adina bende tesekkütü bir borc bilirim redo admin bakmayin belli etmesemde sabaha kadar nöbet tutmaya devam ediyorum gerci siz benim ben olduumdan süpelisiniz ama ne diyim bu oyunda herseyi yasadim hatta1. olup sizin ellerinizle tatile aldirip vurdurduunuz ilk insan benim sanirim :D(istemiyerekte olsa) ilk ajan ciftleyip birinci olan sonrada gururuna yedıremeyıp formda konu acan birinci oldum ama icim rahat diil :D

daha say say bitmez son günlerde biraz aramiz bozuk olabilir ama emin olun ben bu oyun icin kötü bisiy yapmam ve kacinci sirada olürsam oliyim adim kada biyerlerde varliini sürdürcektir :d
basarilarinizin devamini dilerim ayrica bisiy daha kanin geyiktede olsa deeri 50000 dolar ama bürdaki oyüncülara yasattii duygülar paha biçilemez :D
saygilar :D
parası olan kuralı koyar kuralı koyan parayı alır
s.p.
http://lighterzippo.googlepages.com/KAAAAA.jpg

Beni yıkamayan herşey beni güçlendirir. Nietsche
Yukarı Dön
DUNGEON Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 893
Takim:

Bur:
Balk Burcu
  Alıntı DUNGEON Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:17
Orjinalini yazan: hoqe1us

Orjinalini yazan: qokce

ClapClapClapClapClap
Evet abla sana katılıyorum.Ne kdar teşekür etsekte o teşekkür ler az ben önce HOQE1US dun sonra ka01 HOPE1US beni atlamıs Big%20smileHersey İçin Teşşekler ii ki varsın KA ClapClapClap
yav bende yokum biraz öncekinde vardımCryCryevet gerçektende çok güzel dostluklar kurduk teşekkür ederizClapClapClap
Düş Kurmaya Cesaret Edenler Onları Gerçekleştirmeyede Cesaret Ederler.
Yukarı Dön
redo Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı redo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:18
birinci olmanız yada ilk 25 de olmanız önemli değil arkadaşlar, bizim yedeklerimiz kesinlikle sisin düşündüğünüzden daha fazla o yüzden KA için birşeyler yapan herkesi kesinlikle anarız,
unuttuklarımız mutlaka vardır lütfen bize hatırlatsınlar.
Anlaşılmak bir lükstür.
Ralph Waldo Emerson
Yukarı Dön
Gopter
Gopter
Simge

Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Alıntı lighterzippo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:19
ayrica yüksel öskasapi indirmenizi tavsiye ederim 2. kez veriliyor link ka hediyesidi para ile satilmaz:D
s.p.

Yukarı Dön
hoqe1us Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Takim:

Bur:
Balk Burcu
  Alıntı hoqe1us Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:20
Orjinalini yazan: redo

birinci olmanız yada ilk 25 de olmanız önemli değil arkadaşlar, bizim yedeklerimiz kesinlikle sisin düşündüğünüzden daha fazla o yüzden KA için birşeyler yapan herkesi kesinlikle anarız,
unuttuklarımız mutlaka vardır lütfen bize hatırlatsınlar.
HOPE1US tamam o ka01 Ka00 da HOQE1US nerde abim DRAGON34 nerde Big%20smile
Yukarı Dön
Gopter
Gopter
Simge

Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Alıntı lighterzippo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:21
redo admin sabaha kadar cift hesap savasıp sonra dıerınden para alarak atılan ılk multicimiz sumisali var :D
s.p.

Yukarı Dön
Gopter
Gopter
Simge

Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Alıntı lighterzippo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:23
canavar cengaver var bu da ilk multilerden kanın uzun sure eniyi parasını kazanarak ilk sayfada olupta ts yuzunden kimsenın vuramayıp cıldırdııgı arkadasımız
s.p.

Yukarı Dön
hoqe1us Açılır Kutu Gör
Tank
Tank
Simge

Takim:

Bur:
Balk Burcu
  Alıntı hoqe1us Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:27

koray007 - bursasporlugur- carnezyon LIGHTERZIPPO

ola zippo bu hesaplar kimindi LOLLOLLOL herkese söliyeceqine kendinide söle neyse hadi pokere qidem LOLLOLLOL

Düzenleyen hoqe1us - 11-Mayıs-2008 Saat 02:28
Yukarı Dön
redo Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı redo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:27
Orjinalini yazan: DUNGEONN

yav bende yokum biraz öncekinde vardımCryCryevet gerçektende çok güzel dostluklar kurduk teşekkür ederizClapClapClap
eğer bu doğru ise çok büyük bir hata yapmışız, özür dilerim hepinizden arkadaşlar, o listede DUNGEON mutlaka olmalıydı.
Anlaşılmak bir lükstür.
Ralph Waldo Emerson
Yukarı Dön
Gopter
Gopter
Simge

Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Alıntı lighterzippo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2008 Saat 02:30
drew senmisin :D canrnezyon kardesımın bursasporlugur gökcelin kardesi ugurun koray 007 yıde hayatta tanımam :D yalan yok carnezyon konusunu zaten soyleyıp bıldırmıstım ben para transferı yok redo ıncelesın baksın valla anlım ak yuzumpak adima leke surdurtmem :D
s.p.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > DİKKAT DİKKAT OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn bukalemun vs enyaliosGeyik BölümükırmızıtayfunBugün-10:264160
Konuyu Grntlemek in Tklayn DİDEM WHO ARE YOU DIDEM ?Geyik BölümükırmızıtayfunBugün-10:242473
Konuyu Grntlemek in Tklayn Mecliste 18'lik vekiller nasıl olur?Geyik BölümücanergktsDün-12:0216710
Konuyu Grntlemek in Tklayn SAĞLIKPaylaşım Mekanıcanergkts13-Aralık-2018-10:40178641
Konuyu Grntlemek in Tklayn gül gül bittimGeyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:193659
Konuyu Grntlemek in Tklayn ayıGeyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:182293
Konuyu Grntlemek in Tklayn Kamyoncuların Yazıları Varda Forumcuların Yok mu?Geyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:164722
Konuyu Grntlemek in Tklayn KOMİK NİCKLERGeyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:165283
Konuyu Grntlemek in Tklayn Hayırdır gardaş birinemi baktınGeyik Bölümüdarqhelen11-Aralık-2018-23:312942
Konuyu Grntlemek in Tklayn Türkiye Bir Yıldız daha kaybetti...Geyik Bölümüdenizkara11-Aralık-2018-14:401996
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz