Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > KA ÇÖPLÜK MEYDANI > KAV2 (Eylül 2013 Öncesi) > Turing ittifakları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

Yeni oyuncu nasıl nükleer veya yıldırım atar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
redo Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2989
  Alıntı redo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yeni oyuncu nasıl nükleer veya yıldırım atar
    Gönderim Zamanı: 28-Ağustos-2008 Saat 09:45
oyunumuzda nükleer yada yıldırım saldırısını kullanabilmek için illaki bu birimlere sahip olmanız gerekmiyor.
yapmanız gerekn şey çok basit:
yıldırım atmak için KEEZBAN fonksiyonlarından YILDIRIM FIRTINASINI ATEŞLE
Nükleer atmak için KAZIM fonksiyonlarından NÜKLEER FÜZEYİ ATEŞLE
seçenekleriyle saldırı yapmaktır. bu saldırılarda kazım ve kezban düşmanın kendi silahıından 1 adedini alır ve düşmanın kendisine ateşler., ve yeni bir saldırı başlatırlaar ve bu yeni saldırı 2 dk içinde biter.
oyuncu arkadaşlardan birinin mesajından alıntı:
100milyon puanlı biri nasıl oluyorda nük atıyor en çokta onu merak ediyorum ben.
bu işlemi biri yapabiliyorsa bu fonksiyon oyunda vardır, başkası yapabiliyorsa sizde yaparsınız. ama araştırınız.
Oyundaki fonksiyonları inceleyiniz, incelemeden önyargılarınızla yönetimi bu konuda yargılamayınız.
Anlaşılmak bir lükstür.
Ralph Waldo Emerson
Yukarı Dön
seljukk Açılır Kutu Gör
Teyyare
Teyyare
Simge

Gönderilenler: 152
Takim:

Bur:
  Alıntı seljukk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23-Ekim-2008 Saat 18:37
redo bey iyi güzel diyorsunda ben denedim kezban yıldırım fırtınası bulamadı diye bişey çıktı.
HER GÜNÜM CENAZE HER GÜNÜM ŞEHiT

BUNLARIN SEBEBİ BİR İT OĞLU İT

UYAN TÜRK EVLADI UYUMA UYAN

OTUZ KUPONA ALINMADI BU VATAN

Yukarı Dön
soydan Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 2839
Takim:

Bur:
Terazi Burcu
  Alıntı soydan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23-Ekim-2008 Saat 18:53
Orjinalini yazan: seljukk

redo bey iyi güzel diyorsunda ben denedim kezban yıldırım fırtınası bulamadı diye bişey çıktı.
öle derse bilki adamda yıldırım yoktur olsa zaten atesler ve 2 dakıkada adamın ustunde patlar
Pinokyoyu yapan GEPOTTO değilimki,her odunu adam edeyim!...
Yukarı Dön
DaReDeVıL Açılır Kutu Gör
asker
asker
Simge

Gönderilenler: 5
Takim:

Bur:
Aslan Burcu
  Alıntı DaReDeVıL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-Ekim-2008 Saat 20:49
ya ben adama saldırıyorum ama hep başarısız çıkıyorum
Yukarı Dön
kaplaı hesap -Severus Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 381
Bur:
Terazi Burcu
  Alıntı kaplaı hesap -Severus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-Ekim-2008 Saat 20:54
Mesajınızın yeri burası değildir.
Lütfen forumda uyarı, ceza almak yada mesajınızın silnmemesi için Forum Kuralları bölümümüzü okuyunuz...
http://www.kirmizialarm.net/tanitim/default.asp?id=23
Yukarı Dön
KIZIL_KORSAN Açılır Kutu Gör
Teyyare
Teyyare
Simge

Gönderilenler: 129
  Alıntı KIZIL_KORSAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Ocak-2009 Saat 10:17
:D
KIRMIZI ALARM'IN KORKULU VE ACIMASIZ İTTİFAKIYIZ SANMAKİ BUNA İSTEKLİYİZ.
BİZ SADECE KA01'İN ESERİYİZ...
Yukarı Dön
katledici Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 639
Takim:

Bur:
Kova Burcu
  Alıntı katledici Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Ocak-2009 Saat 12:47
Orjinalini yazan: DaReDeVıL

ya ben adama saldırıyorum ama hep başarısız çıkıyorum
Demekki saldırdığın kişi oyunun başında duruyor veya senin saldırı gücün onunkine göre çok az önce kendini geliştir saldırı taktiklerini öğren pusu kur fırsat bulduğun anda saldır.
kişiye nükler veya yıldırım patlatmaya gidiyorsanız ve bulunamıyorsa 2 olasılık vardır ya saldırdığınız kişide birim yoktur veya oyunun başındadır ve o birimlerini satmıştır.
İŞKENCECİNİN İNTİKAM VAKTİ
KATLETME DUYGUSUYLA YAŞADIM..
http://img.webme.com/pic/t/tomaryus/tomaryus.gif
Yukarı Dön
hasta_ettibeni_hasta Açılır Kutu Gör
asker
asker
Simge

Gönderilenler: 1
Takim:

Bur:
Boa Burcu
  Alıntı hasta_ettibeni_hasta Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04-Mart-2009 Saat 22:37
evet bende yıldırım atma istiyom atamıyom.
AYAKTA DURAN BİR SİNEK,
ELBET SENİ BİR GÜN YENECEK.
ELİNDE 3 5 SİLAHLA...
KORKUTMA SAKIN OLA!!!
köksal
Yukarı Dön
blaster12 Açılır Kutu Gör
asker
asker
Simge

Gönderilenler: 10
Takim:
  Alıntı blaster12 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Mayıs-2009 Saat 18:25

paylaşım için çok teşekkürler :D

S.S
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 1366
Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Mayıs-2009 Saat 18:28
peki ateşlemek için tek kaz kez yetermi?
BAYAN OLDUĞUMA BAKMAYIN DALIMI KIRANIN AĞACINI KÖKÜNDEN SÖKERİM:):(

Yukarı Dön
tunguz_tengüz_cengiz Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi

Gönderilenler: 464
Bur:
Olak Burcu
  Alıntı tunguz_tengüz_cengiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Mayıs-2009 Saat 18:36
bence bu soruları soran kardeşlerimiz "kısa yoldan köşe dönme felsefesi" taraftarları. yahu durun şurda kaç gündür oynuyorsunuz ki; "cin olmadan adam çarpmaya" çalışıyorsunuzConfused

önce bir oyunun genelini öğrenin. yani basamakları adım adım çıkın.Wink
yaşamda gerçek yolgösterici; akıldır, bilimdir. Mustafa Kemal Atatürk
Yukarı Dön
wolfblod11 Açılır Kutu Gör
asker
asker
Simge

Gönderilenler: 1
Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı wolfblod11 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31-Mayıs-2009 Saat 20:58
benim sormak istedıhım nasıl ıntıfak resmı koyulur bı türlü basaramadım bunun puanla ılgısı varmı
Yukarı Dön
ILL3G4L Açılır Kutu Gör
asker
asker
Simge

Gönderilenler: 6
  Alıntı ILL3G4L Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-Temmuz-2009 Saat 10:23

Herşey İçin Saolun Arkadaşlar Ama Pusu Nasıl Kurulur Bide Bu Nükleerler İçin ts Kac Olması Lazım ts ye göre neye deger vermem lazım kontrol binasıl patlatılırsa ne olur :) bi arkadas yardımcı olursa sevinirim ***Emege Saygı..!!!

GayriMeshru
Yukarı Dön
supermen Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 1701
Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Alıntı supermen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-Temmuz-2009 Saat 14:52
Orjinalini yazan: ILL3G4L

Herşey İçin Saolun Arkadaşlar Ama Pusu Nasıl Kurulur Bide Bu Nükleerler İçin ts Kac Olması Lazım ts ye göre neye deger vermem lazım kontrol binasıl patlatılırsa ne olur :) bi arkadas yardımcı olursa sevinirim ***Emege Saygı..!!!

Kardeş sen en iyisi BURAYI komple oku..
orada sana yardımcı olacak herşey var..
Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde, beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > KA ÇÖPLÜK MEYDANI > KAV2 (Eylül 2013 Öncesi) > Turing ittifakları OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA V3 Test Savaş RaporlarıKAV3 Savaş Raporlarıdarqhelen18-Eylül-2019-19:201027097
Konuyu Grntlemek in Tklayn Kurban bayramiPaylaşım Mekanıvahset5512-Ağustos-2019-01:541511
Konuyu Grntlemek in Tklayn Mecliste 18'lik vekiller nasıl olur?Geyik BölümüBAY2717-Temmuz-2019-11:1027649
Konuyu Grntlemek in Tklayn KOMİK NİCKLERGeyik BölümüAyata27-Haziran-2019-12:429254
Konuyu Grntlemek in Tklayn Kontrol merkeziSORU - CEVAPAyata25-Haziran-2019-20:591622
Konuyu Grntlemek in Tklayn Hece Oyunu..Forum Oyunları Zeka SorularıBAY2724-Haziran-2019-13:021677962
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA02 Büyük SavaşlarKA02 Savaş Raporları BAY2717-Mayıs-2019-10:4596805
Konuyu Grntlemek in Tklayn LÜTFEN GERİ GEL BAY27Geyik BölümüBAY2703-Mayıs-2019-22:532745
Konuyu Grntlemek in Tklayn Şiir Defterim...Paylaşım MekanıKartal19-Nisan-2019-14:5884327
Konuyu Grntlemek in Tklayn DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARIPaylaşım Mekanınily15216-Aralık-2018-22:101151676
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz