Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > Görüş ve Öneriler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

ÖNERİLERİM

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
VforVendetta Açılır Kutu Gör
asker
asker
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 23
  Alıntı VforVendetta Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ÖNERİLERİM
    Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 11:51
BEN BU KONUMDA SİZE ÖNERİLERİMDEN BAHSEDECEM. ÖZELLİKLEDE OPERATÖRLERİN DİKKATE ALMASINI İSTİYORUM. YILLARDIR KA OYNUYORUZ FAKAT BİR IŞINLANMA TEKNOLOJİSİ BİLE BİZE ÇOK GÖRÜNDÜ HALA BEKLİYORUZ NOS İLE ACİL İNİŞ İÇİN KREDİ YÜKLÜYORUZ. EN AZINDAN BİR KAÇ YENİLİK İSTİYORUM BEN KENDİ ADIMA.

1. ÖNERİM ;

TATİLDEYKEN ENERJİ VE MS2 ÜRETİMİ YAPILABİLSİN. PARANIN %60'I BANKAYA %40'I KASAYA GELSİN. TATİLDEKİ KİŞİ SALDIRI LİSTESİNDE GÖZÜKSÜN VE SADECE KASA SALDIRISI YAPILABİLSİN VE KİŞİ SADECE MS2 ÜRETEBİLSİN. BU SAYEDE DENGEDE KALMIŞ OLUR VE BAZILARIMIZIN 2-3 GÜNDEN FAZLA İŞİ OLDUĞU ZAMAN TATİLE GEÇİP ZAMAN KAYBETMİŞ OLMAYALIM.

2. ÖNERİM ;

NG VE ENERJİ BİRİMLERİ HARİCİNDE HER BİRİMİ TEHDİT EDECEK BİR ELEMAN VAR (KAZ KEZİ KAÇIRIYOR ROBOTLAR MÜHENDİSLERİ ÖLDÜRÜYOR GİBİ) AMA AJAN ROBOTU NÜKLEER FÜZEDEN BAŞKA TEHDİT EDECEK BİR ELEMAN YOK VE ÜRETİMLERİ UZUN SÜRDÜĞÜNDEN İLK 5-6 HARİCİNDE KİMSENİN FAZLA ROBOTU YOK. ROBOTLAR BİRBİRLERİNİ KAÇIRABİLMELİ. BU SAYEDE İLK 6 DIŞINDAKİ OYUNCULARINDA KAZI KEZİ KADAR ROBOTUDA OLABİLİR.

3. ÖNERİM ;

KARŞI TARAFIN ASİTİNİ KULLANARAK ASİT SALDIRISI YAPACAK BİR ELEMAN OLMALI. MESELA KAZIM NÜKLEER FÜZESİNİ ATEŞLİYOR KEZBAN YILDIRIM FIRTINASINI. EN UYGUN ELEMAN BENCE AJAN ROBOTLAR. HEM KAZ KEZ GİBİ 10 DAKİKADA GİTMESİNDEN HEMDE ASİT YAĞMURU ARGELABTA ÜRETİLİYOR VE ROBOTTA TEKNİK SALDIRI YAPIYOR. AJAN ROBOTLAR DAHA İDEAL.

BU YUKARIDA YAZDIKLARIMIN HEPSİ BİR GÖRÜŞTÜR , KANUN DEĞİL. EĞER ELEŞTİRİ YAPACAKSANIZ LÜTFEN GÖRÜŞLERE SAYGI GÖSTEREREK ELEŞTİRİ YAPIN. OPERATÖRLERİN BU ÖNERİLERİME ( OLUMLU - OLUMSUZ ) DÖNÜŞ YAPARLARSA MEMNUN OLURUM.YAPMAZLARSA ZATEN KAÇ YILDIR AYNI OYUN KİMSE İÇİN BİR ŞEY FARKETMEZ :)
BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..

'Vi Veri Veniversum Vivus Vici'

Gerçeğin Gücüyle Yaşadığım Müddetçe Kainatı Bile Fethedebilirim..
Yukarı Dön
napolyon Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 1123
Takim:

Bur:
Aslan Burcu
  Alıntı napolyon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 16:38
Orjinalini yazan: VforVendetta

BEN BU KONUMDA SİZE ÖNERİLERİMDEN BAHSEDECEM. ÖZELLİKLEDE OPERATÖRLERİN DİKKATE ALMASINI İSTİYORUM. YILLARDIR KA OYNUYORUZ FAKAT BİR IŞINLANMA TEKNOLOJİSİ BİLE BİZE ÇOK GÖRÜNDÜ HALA BEKLİYORUZ NOS İLE ACİL İNİŞ İÇİN KREDİ YÜKLÜYORUZ. EN AZINDAN BİR KAÇ YENİLİK İSTİYORUM BEN KENDİ ADIMA.

1. ÖNERİM ;

TATİLDEYKEN ENERJİ VE MS2 ÜRETİMİ YAPILABİLSİN. PARANIN %60'I BANKAYA %40'I KASAYA GELSİN. TATİLDEKİ KİŞİ SALDIRI LİSTESİNDE GÖZÜKSÜN VE SADECE KASA SALDIRISI YAPILABİLSİN VE KİŞİ SADECE MS2 ÜRETEBİLSİN. BU SAYEDE DENGEDE KALMIŞ OLUR VE BAZILARIMIZIN 2-3 GÜNDEN FAZLA İŞİ OLDUĞU ZAMAN TATİLE GEÇİP ZAMAN KAYBETMİŞ OLMAYALIM.

2. ÖNERİM ;

NG VE ENERJİ BİRİMLERİ HARİCİNDE HER BİRİMİ TEHDİT EDECEK BİR ELEMAN VAR (KAZ KEZİ KAÇIRIYOR ROBOTLAR MÜHENDİSLERİ ÖLDÜRÜYOR GİBİ) AMA AJAN ROBOTU NÜKLEER FÜZEDEN BAŞKA TEHDİT EDECEK BİR ELEMAN YOK VE ÜRETİMLERİ UZUN SÜRDÜĞÜNDEN İLK 5-6 HARİCİNDE KİMSENİN FAZLA ROBOTU YOK. ROBOTLAR BİRBİRLERİNİ KAÇIRABİLMELİ. BU SAYEDE İLK 6 DIŞINDAKİ OYUNCULARINDA KAZI KEZİ KADAR ROBOTUDA OLABİLİR.

3. ÖNERİM ;

KARŞI TARAFIN ASİTİNİ KULLANARAK ASİT SALDIRISI YAPACAK BİR ELEMAN OLMALI. MESELA KAZIM NÜKLEER FÜZESİNİ ATEŞLİYOR KEZBAN YILDIRIM FIRTINASINI. EN UYGUN ELEMAN BENCE AJAN ROBOTLAR. HEM KAZ KEZ GİBİ 10 DAKİKADA GİTMESİNDEN HEMDE ASİT YAĞMURU ARGELABTA ÜRETİLİYOR VE ROBOTTA TEKNİK SALDIRI YAPIYOR. AJAN ROBOTLAR DAHA İDEAL.

BU YUKARIDA YAZDIKLARIMIN HEPSİ BİR GÖRÜŞTÜR , KANUN DEĞİL. EĞER ELEŞTİRİ YAPACAKSANIZ LÜTFEN GÖRÜŞLERE SAYGI GÖSTEREREK ELEŞTİRİ YAPIN. OPERATÖRLERİN BU ÖNERİLERİME ( OLUMLU - OLUMSUZ ) DÖNÜŞ YAPARLARSA MEMNUN OLURUM.YAPMAZLARSA ZATEN KAÇ YILDIR AYNI OYUN KİMSE İÇİN BİR ŞEY FARKETMEZ :)
BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..

Öncelikle forumda büyük harflerle yazı yazmak yasak, güzel önerilerde bulunmuşsun ancak, oyun içinde bazı hatalar var, daha onlar bile düzeltimemişken, yeni önerilerin yapılacağını hiç zannetmiyorum...
~~Haksız Bir Davada ''ZİRVE'' oLmaktansa , HakLı bir Davada ''ZERRE'' oLmayı tercih ederim.~~
Yukarı Dön
ARMEGEDDON Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 74
Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı ARMEGEDDON Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 16:44
öneriler güzel ama önce napolyon'un dediği gibi oyun açıkları ve hataları onarılmalı ve bilhassa arge gelen robotlar metallere takılmıyor kırıyor bunun önüne geçilmeli bir an önce.

eline emeğine sağlık umarım önerilerin dikkate alınır.
ARMEGEDDON YERYÜZÜNDEKİ SON SAVAŞ
Yukarı Dön
adrian06 Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 990
Takim:
  Alıntı adrian06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 16:46
Orjinalini yazan: ARMEGEDDON

öneriler güzel ama önce napolyon'un dediği gibi oyun açıkları ve hataları onarılmalı ve bilhassa arge gelen robotlar metallere takılmıyor kırıyor bunun önüne geçilmeli bir an önce.eline emeğine sağlık umarım önerilerin dikkate alınır.

Robotlar nasıl metale takılmıyor?? havada metallersen takılmaz tabi. metalleyip yere inersen robotlar metale takılır..

Yukarı Dön
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı ARMEGEDDON Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 16:47
Orjinalini yazan: adrian06

öneriler güzel ama önce napolyon'un dediği gibi oyun açıkları ve hataları onarılmalı ve bilhassa arge gelen robotlar metallere takılmıyor kırıyor bunun önüne geçilmeli bir an önce.eline emeğine sağlık umarım önerilerin dikkate alınır.

Robotlar nasıl metale takılmıyor?? havada metallersen takılmaz tabi. metalleyip yere inersen robotlar metale takılır..

kardeş takılmıyor denedik daha önce oynayınca da şimdide takılmıyor ka01 de durum bu
Yukarı Dön
adrian06 Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 990
Takim:
  Alıntı adrian06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 16:48
Bizimkiler nasıl takılıyor.. O kadar arge gidiyorum.. Metallemeyi bilen adamı geçemiyoruz.. Metale takılıp geri dönüyor birimler..

Yukarı Dön
terra_nova Açılır Kutu Gör
Gopter
Gopter

Gönderilenler: 165
  Alıntı terra_nova Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 16:51

kardeş ben nasıl metaliyom metliom iniom metlemiş oluom :D :D :D :D :D
ona bakcagına robotlar parayı getirmyior :D :D :D :D :D o düzeltilsin ilk ayrıca saçma bi öneri ms2 üretimi enerji gelmesi ve kasa saldırısı yapılma adam yıldo yer kasa gelmemeleri için tatile çıkar :D :D :D :D :D ne anladım kasası saglam olan mesala ufuk otesi diyelim saldırıda yapmıo çıkar tatile gemileri kaldırmaz kasaya %40 gircegini öneride %40 kasa %60 banka diyo eee birim nazıl üretcen onlar birim üretmiyor kardeşim :D :D :D :D :D çok birim var diye inişe geldimi kaç tirilyon metal alıyor dur alah bilir bassa dahada artar ona göre tatilde durur parayı %100 alır tatil bitimi 5 gün ne var ne yok vurur adamları o sırada para bol biirimi kaybetigi kadarının 2 katını basar parada kalır cebe adam metalde çekmio 30 gün bence öneriler saçma ama emege saygı genede üşenmemiş yazmış

Düzenleyen terra_nova - 22-Nisan-2012 Saat 16:53
Yukarı Dön
napolyon Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 1123
Takim:

Bur:
Aslan Burcu
  Alıntı napolyon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 16:55
Orjinalini yazan: terra_nova

ona bakcagına robotlar parayı getirmyior :D :D :D :D :D o düzeltilsin ilk ayrıca saçma bi öneri ms2 üretimi enerji gelmesi ve kasa saldırısı yapılma adam yıldo yer kasa gelmemeleri için tatile çıkar :D :D :D :D :D ne anladım kasası saglam olan mesala ufuk otesi diyelim saldırıda yapmıo çıkar tatile gemileri kaldırmaz kasaya %40 gircegini öneride %40 kasa %60 banka diyo eee birim nazıl üretcen onlar birim üretmiyor kardeşim :D :D :D :D :D çok birim var diye inişe geldimi kaç tirilyon metal alıyor dur alah bilir bassa dahada artar ona göre tatilde durur parayı %100 alır tatil bitimi 5 gün ne var ne yok vurur adamları o sırada para bol biirimi kaybetigi kadarının 2 katını basar parada kalır cebe adam metalde çekmio 30 gün bence öneriler saçma ama emege saygı genede üşenmemiş yazmış

Forumda yeminli tercüman varmı LOL

Düzenleyen napolyon - 22-Nisan-2012 Saat 16:55
~~Haksız Bir Davada ''ZİRVE'' oLmaktansa , HakLı bir Davada ''ZERRE'' oLmayı tercih ederim.~~
Yukarı Dön
Gopter
Gopter

Alıntı terra_nova Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 17:04

Düzenleyen terra_nova - 22-Nisan-2012 Saat 17:05
Yukarı Dön
Gopter
Gopter

Alıntı terra_nova Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 17:04

Orjinalini yazan: napolyon

[QUOTE=terra_nova] [QUOTE=ARMEGEDDON] öneriler güzel ama önce napolyon'un dediği gibi oyun açıkları ve hataları onarılmalı ve bilhassa arge gelen robotlar metallere takılmıyor kırıyor bunun önüne geçilmeli bir an önce.eline emeğine sağlık umarım önerilerin dikkate alınır.

sende anlamışsındır bana kılıgına yapıon
Yukarı Dön
Gopter
Gopter

Alıntı terra_nova Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 17:05
Yukarı Dön
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı ARMEGEDDON Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 17:10
Orjinalini yazan: napolyon

bulursam söylerim LOLLOLLOL
LOL
Yukarı Dön
BİGEAGLE57 Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 68
Bur:
Olak Burcu
  Alıntı BİGEAGLE57 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 17:11
arkadaşlar yazılan önerilerle dalga geçeceğimize önerileri olanlar önerilerini yazsa daha iyi olmaz mı?..biz üzerimize düşen vazife yani görüşlerimizi, önerilerimizi, fikirlerimizi, düşüncelerimizi yazalım..yönetim ister yapsın ister yapmasın...benim önerim daha önce de belirtmiştim...KA ya ilk girişte bakıyoruz nerden baksan 15-16 bin oyuncu var...oyunu oynamaya başlıyorsun savaş yapan toplam 100 kişi oluyor..adam nikini beğenmiyor yeni nik ile tekrar giriyor...veya oyunu intihar etmeden bırakıp gidiyor..böylece boş hesaplar oluşarak sayfa kalabalığı yapıyor..yönetimce belirlenecek bir süre oyuna girilmediği zaman hesap silinse (bu süre 1 hafta veya 1 ay veya gün olarak) bu kalabalıktan kurtuluruz diye düşünüyorum...
in kalk yapanın, savaşmayanın bu oyunda yeri yok...

ZZZZZ
Yukarı Dön
Gopter
Gopter

Alıntı terra_nova Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2012 Saat 17:17
önerim eski ka00 serverindaki oyuncuların mail adreslerine çagrılma istegi yollansın bide facebook twitter hesapları mail adresinden bulunup onlarada atılsın ts30 olan adama ts15 6.000.000 askeri olan adama 3.000.000 gibi puanının yarısı başlayanlara yarısı kadar verilsin ama bu olay olurken mailler paylaşılmasın yoksa onların üstüne açılır onun içinde mailine onay kodu yollansın ?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > Görüş ve Öneriler OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn bukalemun vs enyaliosGeyik BölümükırmızıtayfunBugün-10:264160
Konuyu Grntlemek in Tklayn DİDEM WHO ARE YOU DIDEM ?Geyik BölümükırmızıtayfunBugün-10:242473
Konuyu Grntlemek in Tklayn Mecliste 18'lik vekiller nasıl olur?Geyik BölümücanergktsDün-12:0216710
Konuyu Grntlemek in Tklayn SAĞLIKPaylaşım Mekanıcanergkts13-Aralık-2018-10:40178641
Konuyu Grntlemek in Tklayn gül gül bittimGeyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:193659
Konuyu Grntlemek in Tklayn ayıGeyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:182293
Konuyu Grntlemek in Tklayn Kamyoncuların Yazıları Varda Forumcuların Yok mu?Geyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:164722
Konuyu Grntlemek in Tklayn KOMİK NİCKLERGeyik Bölümüdenizkara13-Aralık-2018-09:165283
Konuyu Grntlemek in Tklayn Hayırdır gardaş birinemi baktınGeyik Bölümüdarqhelen11-Aralık-2018-23:312942
Konuyu Grntlemek in Tklayn Türkiye Bir Yıldız daha kaybetti...Geyik Bölümüdenizkara11-Aralık-2018-14:401996
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz