Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfas� Forum Anasayfas� > OYUN DIŞI > Geyik Bölümü
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yard�m Yard�m  Forumu Ara   Kay�t Ol Kay�t Ol  Giri� Giri�

H�zl� Giri�
KA Genel Kurallar

Metroseksüel Olmak İstiyorum :))

Yan�t Yaz Yan�t Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Se�enekleri Konu Se�enekleri
yaz_yagmuru A��l�r Kutu G�r
Gopter
Gopter
Simge

Kay�t Tarihi: 28-Nisan-2009
�ehir: Bolu
Aktif Durum: Aktif De�il
G�nderilenler: 342
Takim:

Bur:
Boa Burcu
  Al�nt� yaz_yagmuru Al�nt�  Yan�t YazCevapla Mesaj�n Direkt Linki G�nderim Zaman�: 08-Mayıs-2009 Saat 01:41
EmbarrassedEmbarrassedvalla hayatımın ilk anısını meleğimle alakalı anlatayım....iş kazasımı dersin sakarlık mı bilmem ama o bayanla şimdi kanka oldukLOLLOLtabi saçları 2 ay boyunca sapsarı gezdi..
müşteri geldi ahh Sema ablacım kulakları çınlasın diyeceğim kesin uyuyor bana bi sürü sayar sabah en iyisi çınlamasınLOLLOL
ablam saçlarına dip boyası yaptıracak kızlar tüpü boşaltıp elime tutuşturuyorlar o arada başka müşteride var tabi dip boyası atacağım kişi yan koltukta ben başladım Sema ablama dip boyası yapmaya..bir güzel tüm saçı boyadım sarıya kadın bakıyo ama bişey demiyo ..iş bitti bekleme anı Dila kızım sen şimdi bana ne yaptın..nasıl yani abla
sanki dip boyasından çok tüm saç oldu gibi ..abla elime verilen bu vallahi saçlar sarı artıkOuchOuch
uzun süreli bir şokk
asıl şok saçlar yıkanınca tabiki..
LOLLOLLOLkızdı köpürdü off bide oturup ağlamz mı yandım...psıkolojım bozulduLOL
tam 6 ay bedava saç ve yüz bakımı yaptım beni affettti
LOLLOLLOLdiyeceğim saçına makas atmak yerine ağda yapışıp kalırsa mesulıyet kabul etmem..böbreğinin yerine karaciğerini taksak sorun olur mu acabaTongueTongueTongue
düşünürsen yook aynı yerde duran böbrek hava değişimi yapmış olur..
ee saçlarınla kaşın olmadanda kalsan bi süre hiiiç fena durmazBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Dünyada olamadığım anları mahşere bıraktım ben....
Yukar� D�n
Maboglu_maho A��l�r Kutu G�r
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Kay�t Tarihi: 21-Nisan-2008
�ehir: Denizli
G�nderilenler: 2352
Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Al�nt� Maboglu_maho Al�nt�  Yan�t YazCevapla Mesaj�n Direkt Linki G�nderim Zaman�: 08-Mayıs-2009 Saat 01:46
heeeee süper yaa. bayan kuaförü olmak da zor be. herşeye dırdır vır vır. bizim erkekler gibi olsa. saçını kazısan ses çıkmaz. sakal diye yanağından azıcık alsan gene bişi demez. hatta gırtlağını kessen hiöç ses çıkarmaz. belki bi ıh sesi duyarsın hepsi o
ama bayanlar öyle mi? vay şurası niye öyle oldu burası niye böyle oldu.şurdan da azıcık şey edelim. of of of.
açıkçası ben traşın bittiğine dua edip hemen dışarı fırlıyom. güzel olmuş çirkin olmuş umrumda dğeil. azıcık insana benzetsin yeter
ama bu bedava olayı hoşuma gitti. ben de sana azıcık işkence edeyim. bana da bedava yaparsın sonraki 6 ayı
3 KURUŞLUK adama 5 kuruşluk değer verirsen aradaki 2 kuruş farka seni satar.

www.maboglu.somee.com
Yukar� D�n
Gopter
Gopter
Simge

Takim:

Bur:
Boa Burcu
  Al�nt� yaz_yagmuru Al�nt�  Yan�t YazCevapla Mesaj�n Direkt Linki G�nderim Zaman�: 08-Mayıs-2009 Saat 01:53
ConfusedConfusedConfusedkendi elimle mi düştüm ne senın elineTongueTongue
vallahi bayanlarla uğraşmak kadar zor birşey yok şu dünyada..öyle müşteriler geliyorki anlatamam ..bunun yanında erkek bir iki müşteride geldi
anlatamıyorsun anlama özürlülerde varLOLLOLerkek kuaförleri var bayım deyip yer tarif ediyorsun yok onlar becremiyorlar demezler miConfusedConfused
bizim işimiz bitsede iş bittikten sonraki 10 dk ayna önünde kontrol ızdırabı ile devam eder veee koltuga tkrr yayılan hanımefendi...şu kaşımın solu sanki aşagıda tekrar bi cımbız atar mısın o zaman tüm kaşı yolasım geliyo..ama ne yapacaksın müşteri veli nimet..ha veli yandaki manav..nimet de bizim çaycıLOLLOLLOL
Yukar� D�n
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Al�nt� Maboglu_maho Al�nt�  Yan�t YazCevapla Mesaj�n Direkt Linki G�nderim Zaman�: 08-Mayıs-2009 Saat 02:00
sen de bizim standupçı imamı aratmıyorsun yani ha.
nasıl müşteriler geldiğini tahmnin edebiliyorum. çünkü gördüm. ablam çalıştı bi ara kuaförlükte. baldız da kuaför. arasıra giderim yanına. bi kaş bıyık aldırırım dermişim
dükkana müşteri çekmek için beni çağırıyor da:P
ama benim baldız aklını kullanmıyor. asılan müşterilere o benim eniştem diyor. e müşteri gelir mi bi daha oraya
ama size gelen erkekler haklı. gerçekten adam gibi bir erkek kuaförü bulmak çok zor. eline makası alan koyun kırpmayı bilen herkes erkek berberi hatta kuaförü diye ortalıkda dolaşıyor en sonunda ben de karar verdim. en hızlı traş eden berbere gidiyorum. nasıl olsa sonuç aynı ben de bu yakışıklılık varken ne yapsalar beni çirkinleştiremiyorlar ne giyse yakışır derler ya:P
neyse senle muhabbete doyum olmaz. ben yatayım artık. sen de uyu dinlen biraz. yoksa iyileşemeyeceksin. sonra müşterilerin seni özlerler kim saçlarını bozup da gönderecek
hadi iyi geceler herkese.

www.maboglu.somee.com
Yukar� D�n
Gopter
Gopter
Simge

Takim:

Bur:
Boa Burcu
  Al�nt� yaz_yagmuru Al�nt�  Yan�t YazCevapla Mesaj�n Direkt Linki G�nderim Zaman�: 08-Mayıs-2009 Saat 02:02
LOLLOLLOLtşkk ederim sohbetin ve muhabbetin için ALLAH a emanet ol...Tüm arkadaşlar sizlerde kendinize iyi bakınız...
Yukar� D�n
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Al�nt� Maboglu_maho Al�nt�  Yan�t YazCevapla Mesaj�n Direkt Linki G�nderim Zaman�: 08-Mayıs-2009 Saat 02:05
sen de sağol. yarın biraz işlerim var. ama daha erken bitirmeye çalışacağım. çok güldüm. kırmızı

www.maboglu.somee.com
Yukar� D�n
Gopter
Gopter
Simge

Takim:

Bur:
Boa Burcu
  Al�nt� yaz_yagmuru Al�nt�  Yan�t YazCevapla Mesaj�n Direkt Linki G�nderim Zaman�: 08-Mayıs-2009 Saat 02:08
Orjinalini yazan: Maboglu_maho

sen de sağol. yarın biraz işlerim var. ama daha erken bitirmeye çalışacağım. çok güldüm. kırmızı
LOLLOLLOLLOLLOL
sen güldün benim yaşadığım ilk anlar şok anlarımdı sonradan çok gülerim ama bunaBig%20smileBig%20smile
Yukar� D�n
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Akrep Burcu
  Al�nt� Maboglu_maho Al�nt�  Yan�t YazCevapla Mesaj�n Direkt Linki G�nderim Zaman�: 08-Mayıs-2009 Saat 02:09
e yani ben olsam ben de şok olurdum. fotoğradfını çekmek lazım o anın
çok yakışmışltır kesin kırmızı kırmızı heheheheh

www.maboglu.somee.com
Yukar� D�n
Gopter
Gopter
Simge

Takim:

Bur:
Boa Burcu
  Al�nt� yaz_yagmuru Al�nt�  Yan�t YazCevapla Mesaj�n Direkt Linki G�nderim Zaman�: 19-Eylül-2012 Saat 22:20
Güzel zamanlar geçirmişiz buralarda.
Yukar� D�n
Mavi A��l�r Kutu G�r
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Kay�t Tarihi: 13-Haziran-2009
�ehir: Türk T. ARENA
G�nderilenler: 4280
Takim:

Bur:
Boa Burcu
  Al�nt� Mavi Al�nt�  Yan�t YazCevapla Mesaj�n Direkt Linki G�nderim Zaman�: 14-Ekim-2012 Saat 05:29
Geçirmişsiniz ama yine yoksun canım ortalıkta
Sineklerin 9 kalbi,
Gözlerinde 8000 mercek vardır.Saniyede 100 görüntü algılarlar.Şüphesiz,Allah'tan başka çağırdıklarınız ve
İbadet ettikleriniz bir sineği halk edemezler.
Yukar� D�n
hmask A��l�r Kutu G�r
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Kay�t Tarihi: 01-Temmuz-2007
�ehir: Güller Diyarı
G�nderilenler: 1473
Takim:
  Al�nt� hmask Al�nt�  Yan�t YazCevapla Mesaj�n Direkt Linki G�nderim Zaman�: 14-Ekim-2012 Saat 05:45
bence de metro seksüel ol sen
Vücudunuzda kırılacak 206 tane kemiğiniz varken, aptalın biri gelir kalbinizi kırar.
Yukar� D�n
 Yan�t Yaz Yan�t Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum �zinleri A��l�r Kutu G�r

Forum Anasayfas� Forum Anasayfas� > OYUN DIŞI > Geyik Bölümü OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn Paylaşım Mekanıphocohanoi710-Nisan-2024-08:470
Konuyu Grntlemek in Tklayn Ulysse Nardin replica watchTartışma Odasıyokwoli03-Nisan-2024-07:061
Konuyu Grntlemek in Tklayn Brandon Ingram's Up-to-date Harm StandingGeyik BölümüJeremy Davis02-Nisan-2024-12:00497
Konuyu Grntlemek in Tklayn Tham Cac Vuon Mai Vang Yen TuPaylaşım Mekanıphocohanoi701-Nisan-2024-06:55372
Konuyu Grntlemek in Tklayn &#272;&#7863;c T�nh C&#7911;a Mai C�c Th&#7885; H&Paylaşım Mekanıphocohanoi723-Mart-2024-07:01366
Konuyu Grntlemek in Tklayn What are fraudulent soccer tips? A compilation ofPaylaşım Mekanıwintips12318-Mart-2024-10:51365
Konuyu Grntlemek in Tklayn C�y Mai V�ng H&#7893; V&#7857;n �m G&#7889;c D&#79Paylaşım Mekanıphocohanoi714-Mart-2024-07:05373
Konuyu Grntlemek in Tklayn süper bir oyunPaylaşım MekanıJeremy Davis08-Mart-2024-10:1933749
Konuyu Grntlemek in Tklayn C�y Mai Tr&#7855;ng Nh&#7845;t Chi Mai L� Nh&#432Paylaşım Mekanıphocohanoi706-Mart-2024-11:27430
Konuyu Grntlemek in Tklayn Phong Tr�o Tr&#7891;ng Mai V�ng v� S&#7921; Ph�t TPaylaşım Mekanıphocohanoi728-Şubat-2024-05:01565
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz