Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN DIŞI > Bilgisayar ve Donanım
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Mavi Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4289
Takim:

Bur:
  Alıntı Mavi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Facebook Hesabı Nasıl Silinir?
    Gönderim Zamanı: 19-Temmuz-2011 Saat 23:37

Facebook Hesabı Nasıl Silinir? - Resimli Anlatım

Facebook Hesabı Silme - Facebook Hesabımı Tamamen Nasıl Silerim?

Adım Adım şunları gerçekleştiriniz:

1.Facebook girip e-mail ve şifrenizle girişinizi yapın.

2.Anasayfanızın en alt ve sağ köşesinde Help (türkçe kullanıyorsanız Yardım) linki vardır, onu tıklayınız.

3.Gelen Yardım sayfasında, yardımlar üç gruba ayrılmış durumda. Siz Using Facebook (facebook u kullanmak) gurubu altındaki privacy (gizlilik) linkine tıklayınız:

4.Yine gelen sayfada bir kaç madde var, en sondaki
I want to permanently delete my account (hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum):

Sil

Seçeneğine tıklayın; hemen altında bir pencere belirecektir:

5.Yukarıdaki pencere içindeki yazının en sonundaki here linkine tıklayınız, türkçe kullanıyorsanız aynı yazının en sonunda bura yazıyor.

Gelen pencerede emin misiniz sorusuna Submit'i tıklayarak bu konuda ne kadar kararlı olduğunuzu gösteriniz.

6.Submit'i tıkladıysanız sizden son kez şifrenizi isteyecek, şifrenizi ve harf doğrulamasını girip Okay a basınız:

delete facebook

7.Geçmiş olsun! bir teşekkürü hak ettim galiba

Son Bir NOT: bu yaptığınız işlem 2 hafta sonunda gerçekleşecektir. o zamana kadar üyeliğiniz deaktif durumda kalacak, üyeliğinizi aktif etmezseniz 14. gün üyeliğiniz kaldırılacaktır.

facebook hesabı silmek, facebook hesabı kapatmak, facebook hesabı kaldırmak, Facebook Tamamen kaldırmak, tamamen silmek,facebook üyeliği iptal etmek, hesap iptal, resimli anlatım, facebook türkçe sil, türkçe kapa, türkçe kaldır
Sineklerin 9 kalbi,
Gözlerinde 8000 mercek vardır.Saniyede 100 görüntü algılarlar.Şüphesiz,Allah'tan başka çağırdıklarınız ve
İbadet ettikleriniz bir sineği halk edemezler.
Yukarı Dön
MaLaTYa_SeRDaRı Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 2405
Takim:

Bur:
Baak Burcu
  Alıntı MaLaTYa_SeRDaRı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-Temmuz-2011 Saat 23:23
Emeğine sağLık Mavi_ faydaLı payLaşım ne işimiz var o ameLe sitesinde ameLE kayniyi hep orda LOL
https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account bu Linke tıkLAyarak da siLebiLİrisniz. İyi siLmeLer.
Yukarı Dön
Mavi Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Baak Burcu
  Alıntı Mavi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-Temmuz-2011 Saat 23:36
Yüreğine sağlık kardeşim..Facebook kullanıcısı değilim kimseyede tavsiye etmem.İstisnalar haricinde ahlaksız o kadar çok insanla dolu orası.Artı bu bir Türk yapımı olsa bu kadar rağbet olmazdı.Seviyoruz avrupai şeyleri.Hem benim o kadar özel bilgimi ner yapacaklarda soruyorlarQuestion
Sineklerin 9 kalbi,
Gözlerinde 8000 mercek vardır.Saniyede 100 görüntü algılarlar.Şüphesiz,Allah'tan başka çağırdıklarınız ve
Yukarı Dön
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Baak Burcu
  Alıntı MaLaTYa_SeRDaRı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-Temmuz-2011 Saat 23:44
bi onLAr mı akıLLı sankim Approve biLgiLer gerçek oLmadıktan sonra Cooltakarım gözLüğümü basarım havamı Clown yaparım nanik oLur biter hiç oLmasa daha iyi dediğin gibi ama buLaşanLAr bırakamıyo HIV virüsü gibi bişe namussuzLOL
Yukarı Dön
Mavi Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Baak Burcu
  Alıntı Mavi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-Temmuz-2011 Saat 23:47
Elbette onlar akıllı değil ama iş özel mesaja gelince herşey dökülüyor merydana..10 tanesi yalan konuşursa 100 tanesi özelden herşeyi dökülüyor..
Sineklerin 9 kalbi,
Yukarı Dön
maboglu Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 2504
Bur:
Yenge Burcu
  Alıntı maboglu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2011 Saat 01:13
sağolasın mavi. çok önemli bir bilgi. hesabını silmek isteyip de silemeyen bir sürü kişi var.
HAYAT BİTTİĞİ YERDEN BAŞLAR....
Yukarı Dön
Mavi Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Yenge Burcu
  Alıntı Mavi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2011 Saat 02:05
Sende sağol Maboğlu..Hoşgeldin nerelerdesiniz.Siz olmadan bu forumda tartışacak kimse bulamıyorum:)
Sineklerin 9 kalbi,
Yukarı Dön
maboglu Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Bur:
Yenge Burcu
  Alıntı maboglu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2011 Saat 03:53
boş işlerle uğraşıyoruz :) giriyoruz çıkıyoruz yoksun. tartışacak konu da yok. napalım bakıp çıkıyoruz biz de :)
Yukarı Dön
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Baak Burcu
  Alıntı MaLaTYa_SeRDaRı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2011 Saat 09:54

deLüü haLa haber bekLiyom ne oLdu s10 durum geçmiş oLsun tekrar mahoya o direğe nasıL girmiş yav Wacko

Yukarı Dön
maboglu Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Bur:
Yenge Burcu
  Alıntı maboglu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2011 Saat 21:36
kamyoncu %100 kusurlu bulundu. bugün tamirata başlandı. Allah izin verirse 1 haftaya çıkar :)Teşekkür ederim tekrardan :)
Yukarı Dön
Mavi Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Yenge Burcu
  Alıntı Mavi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2011 Saat 23:16
Geçmiş olsun Maboglu..Hayırdır inşallah..Maho kardeşimize ne oldu
Sineklerin 9 kalbi,
Yukarı Dön
maboglu Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Bur:
Yenge Burcu
  Alıntı maboglu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-Ağustos-2011 Saat 01:35
mahoya birşey olduğu yok. katır gibi maşallah :) kötülere birşey olmazmış :) olan arabaya oldu :)sağ sol çamurluk o kadar. kamyonu ezebilir miyim diye denemiş becerememiş :P arabanın haşatını çıkardı da kamyona bir çizik bari atabilseydi :) yeteneksiz işte :P
Yukarı Dön
Mavi Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:

Bur:
Yenge Burcu
  Alıntı Mavi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-Ağustos-2011 Saat 15:50
:D Alemsin Mab..Neyse gelmiş geçmş olsun Allah daha büyük felaketlerden korusun inşallah..
Sineklerin 9 kalbi,
Yukarı Dön
vıper Açılır Kutu Gör
asker
asker

Gönderilenler: 29
  Alıntı vıper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-Ağustos-2011 Saat 16:23
Orjinalini yazan: Mavi

Sende sağol Maboğlu..Hoşgeldin nerelerdesiniz.Siz olmadan bu forumda tartışacak kimse bulamıyorum:)

www.bülentersoydankorkanlar.net
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN DIŞI > Bilgisayar ve Donanım OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA v3 Savaş RaporlarıKA03 Savaş RaporlarıyıldırımtomBugün-05:294596
Konuyu Grntlemek in Tklayn nike cortez hommeHoşgeldin - HoşbuldukJo Maugham08-Mayıs-2021-05:582
Konuyu Grntlemek in Tklayn nike aHoşgeldin - HoşbuldukJo Maugham08-Mayıs-2021-05:531
Konuyu Grntlemek in Tklayn cheetah print shoesHoşgeldin - HoşbuldukJo Maugham08-Mayıs-2021-05:391
Konuyu Grntlemek in Tklayn pink checkered vansHoşgeldin - HoşbuldukAngela Locke13-Nisan-2021-10:332
Konuyu Grntlemek in Tklayn adidas 4d donne italiaHoşgeldin - HoşbuldukAngela Locke13-Nisan-2021-10:323
Konuyu Grntlemek in Tklayn gafas sol hombre ray banHoşgeldin - HoşbuldukAngela Locke13-Nisan-2021-10:312
Konuyu Grntlemek in Tklayn adidas soldesHoşgeldin - HoşbuldukElaine Hardy19-Mart-2021-06:2316
Konuyu Grntlemek in Tklayn schuhHoşgeldin - HoşbuldukElaine Hardy19-Mart-2021-06:192
Konuyu Grntlemek in Tklayn schuhe adidasHoşgeldin - HoşbuldukElaine Hardy19-Mart-2021-06:152
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz