Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN DIŞI > KA Spor Meydanı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ MİLANGAZ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
RihanNa Açılır Kutu Gör
asker
asker
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 29
Takim:
  Alıntı RihanNa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ MİLANGAZ
    Gönderim Zamanı: 13-Haziran-2012 Saat 20:43
Ben yeni kayıt oldum. Biraz geçte bir haber fakat bütün sitelerde bu haber çalkalanırken burada bulamadım.. Ve sizinle paylaşmak istedimm.. Ben futboluda basketboluda takip ediyorum.Beşiktaş her spor dalında belki geç şampiyon veya az şampiyon olmuş olabilir fakat olduğumuz zaman ise 3'te 3 yapıyoruz ;)

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ MİLANGAZ

Beko Basketbol Ligi Şampiyonu Beşiktaş Milangaz

Beko Basketbol Ligi Şampiyonu Beşiktaş Milangaz zorlu seride 4-2 yaparak Anadolu Efes’i son maçta yenmeyi başardı.

Beşiktaş Milangaz üçte üç yaptı

37 yıl sonra lig şampiyonu oldu. Bu sezon Eurochallenge ve Türkiye Kupası’nı da kazanan Ergin Ataman’ın takımı 3′te 3 yaptı

Beko%20Basketbol%20Ligi%20Şampiyonu%20Beşiktaş%20Milangaz
Maçtan ve maç sonrasından notlar ;

1 YILDA 3 KUPA

Sezona Türkiye Kupası ile başlayan Beşiktaş Milangaz, Avrupa'da da Eurochallange Kupası'nı müzesine götürdü. Final serisinde Efes'i 4-2 ile geçerek şampiyon olan siyah-beyazlı takım, sezonu 3 kupa ile tamamlamış oldu...

TRİBÜNDE 9 BİN BEŞİKTAŞLI

Spor Salonu çevresinde geniş güvenlik önlemi alınırken, taraftarlar arama noktalarından geçerek salona girdi. Karşılaşmayı yaklaşık 9 bin Beşiktaş taraftarı izledi.

EFESLİLER TRİBÜNLERİ DOLDURAMADI

Beşiktaş Milangaz'ın ev sahibi olduğu karşılaşmada, Anadolu Efes taraftarları için ayrılan tribünler dolmadı. Karşılaşma için iki takım arasında yapılan anlaşma gereği Abdi İpekçi Spor Salonu'nda konuk ekip taraftarlarına 3 bin 200 kişilik yer ayrılırken, maçı tribünden bin kadar lacivert-beyazlı taraftar takip etti.

BASIN TRİBÜNÜ YETMEDİ

Beşiktaş Milangaz'ın kazanması halinde şampiyonluğa ulaşacağı serinin 6. maçına basın mensupları da büyük ilgi gösterdi. Basın tribününde yer kalmazken, bazı basın mensupları ayakta kaldı.

Yukarı Dön
aFiLLeee Açılır Kutu Gör
Gopter
Gopter
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 339
Takim:

Bur:
Terazi Burcu
  Alıntı aFiLLeee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-Haziran-2012 Saat 20:46

Aramıza hoşgeldin rihanna. Burada pek spor tartışılmaz fakat çok iyi bir konuya değinmişsin. Bende fanatik bir Beşiktaş'lıyım. Şampiyonlukta emeği olan tüm Beşiktaş Ekibini ve tribünleri doldurarak Beşiktaş'ımızın hep yanında olan destek veren taraftarlarımızı gönülden tebrik ediyorum..

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN DIŞI > KA Spor Meydanı OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA v3 Savaş RaporlarıKA03 Savaş Raporlarısemsettin_killi23-Ocak-2021-19:401648
Konuyu Grntlemek in Tklayn new balance damesHoşgeldin - HoşbuldukVeromca Funk22-Ocak-2021-07:143
Konuyu Grntlemek in Tklayn house kurtki męskieHoşgeldin - HoşbuldukVeromca Funk22-Ocak-2021-07:132
Konuyu Grntlemek in Tklayn nike air max 98Hoşgeldin - HoşbuldukVeromca Funk22-Ocak-2021-07:122
Konuyu Grntlemek in Tklayn FıkraTartışma Odasısemsettin_killi18-Eylül-2020-22:0914
Konuyu Grntlemek in Tklayn ÖNERİLERİMGörüş ve Önerileryıldırımtom18-Eylül-2020-15:59442
Konuyu Grntlemek in Tklayn Yatalak Bir Hastanın 24 SaatiPaylaşım MekanıIamLAVUK11-Eylül-2020-04:317661
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA03 Savaş RaporlarıKA03 Savaş Raporlarısemsettin_killi09-Ağustos-2020-02:1335092
Konuyu Grntlemek in Tklayn KAV3Yenilikler ve Güncellemelerredo07-Ağustos-2020-09:4525
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA02 Savaş RaporlarıKA02 Savaş Raporları vahset5526-Kasım-2012-18:565744
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz